اگر بخواهیم فروش فست فودها را به دو بخش سالن و دلیوری تقسیم کنیم،و به بررسی عوامل موثر در رشد فروش در بخش دلیوری بپردازیم،بی تردید یکی از عوامل مهم در رشد و توسعه این بخش بسته بندی و یا به اصطلاح پکیج می باشد. با توجه به تغییرات حاصله در شرایط بازار و افزایش آیتم های تاثیر گذار در قیمت چاپ مخصوصا کاغذ ،که باعث بالا رفتن این بخش گردیده است،باعث گردیده ،که فست فودهای کوچک یا شماری از آنها که از توان مالی کمتری برخوردار هستند در این حوزه ورود نکنند.ولی بی شک برای مو فقیت یا ورود به بحث دلیوری به مهمترین آیتمی که نیاز داریم پکیج مناسب و خلاقانه می باشد.

بسته بندی در فست فود

بسته بندی در فست فود

البته بحث پکیجینگ،جزء مواردی است که برای ورود به آن نیاز به مشاوره تخصصی و کارامد می باشد،البته ریشه این بحث ناشی از این مطلب است که به نظر کارشناسان به نام علم مارکتینگ درصد بالایی از تبلیغات از کارایی و اثر بخشی پایینی برخوردار است.

از جمله خدماتی که گروه iranhfc در این حوزه به مشتریان ارائه می کند.تولید پکیج های مناسب و کارآمد برای فست فودها،کافی شاپ ها و هتل ها می باشد که جدای از قیمت بسیار منصفانه آن دارای طراحی های منحصر به فرد نیز می باشد.

این پکیج برای فست فود ها شامل:

بسته بندی روی رفتار مشتریان تاثیر می گذارد و گاها باعث تمایز و انتخاب بر اساس نوع بسته بندی می گردد.

بسته بندی در مواد غذایی در فست فودها اهداف مختلفی را دنبال می کند، که در اینجا به پاره ای از آنها می پردازیم:

  • حفاظت از مواد غذایی
  • سالم و تمیز ماندن محصولات غذایی
  • اطلاع رسانی
  • بازاریابی و جذب مشتری
  • افزایش مدت زمان نگهداری
  • افتراق بین شما و افرادی که نام فست فود خود را همانند شما انتخاب نموده اند
اهمیت بسته بندی در فست فود

اهمیت بسته بندی در فست فود

 

می باشد.البته باید توجه نماییم کاغذی که برای تولید این محصولات استفاده می شود باید دارای ویژگی هایی چون فودگریس بودن، و ضخامت مناسب باشد.

گروه iranhfc (گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود وکافی شاپ) با ارائه مشاوره های دقیق و اجرای پروژه های چاپی به ایجاد واحدهای موفق در امر دلیوری می اندیشد.