راه اندازی فست فود راه اندازی کافی شاپ راه اندازی رستوران

Creative WordPress Theme For WordPress

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industr rinting and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Get StartedView Pro

خدمات پشتیبانی

[threecol_one][teaser img=”http://www.iranhfc.com/wp-content/uploads/2015/07/mavad-avaliyeh-fast.jpg”]تامین مواد اولیه فست فود و کافی شاپ[/teaser][/threecol_one][threecol_one][teaser img=”http://www.iranhfc.com/wp-content/uploads/2015/07/fast-food-personel.jpg”]آموزش پرسنل و تامین نیروی مورد نیاز[/teaser][/threecol_one][threecol_one_last][teaser img=”http://www.iranhfc.com/wp-content/uploads/2015/07/fast-food-kitchen.jpg”]پشتیبانی از تجهیزات فست فود و رستوران[/teaser][/threecol_one_last]

ارائه خدمات پشتیبانی

[hr]

یکی از خدمات منحصر به فرد گروه IRANHFC ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه های زیر می باشد:

  • پشتیبانی تجهیزات: این خدمات شامل گارانتی و وارانتی می باشد که توام با سرویس ویژه تجهیزات طبق چک لیست اعلامی خواهد بود.
  • منابع انسانی: گروه IRANHFC با ارائه خدمات ویژه اقدام به تامین نیرو از جمله مدیر، سوپروایزر، آشپز، صندوقدار، سالن کار و … می نماید.
  • تامین مواد اولیه: تامین مواد اولیه از مشکلاتی است که فست فودها با آن روبرو هستند این مهم توسط گروه IRANHFC بر طرف گردیده.
  • مارکتینگ: گروه IRANHFC با توسعه فعالیتهای مارکتینگ در Local Business فست فود به فروش بهینه فکر می کند.
  • پشتیبانی برندها: گروه IRANHFC از دیر باز در کنار برندهای موفق به همکاری نزدیک با آنها پرداخته است.
  • سایر خدمات پشتیبانی: برخی از خدمات در حوزه های غیر قابل پیش بینی توسط گروه ارائه می گردد.

گروه IRANHFC (گروه تخصصی تجهیزات فست فود و کافی شاپ) با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سالهای متمادی در این حرفه و اجرای پروژه های موفق در سراسر کشور،با ارائه خدمات گسترده به صورتی که سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در این صنف هیچ گونه کاستی ازنظر تنوع در خدمات احساس ننمایند ،A تا Z پروژه های مذکور را اجرا می نماید.

 

[twocol_one]

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و عقد قرارداد با ما تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷ – ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۸ – ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

آدرس: تهران خیابان شریعتی بالاتر از سید خندان خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰ طبقه همکف

ایمیل: Info@IranHFC.Com

[/twocol_one][twocol_one_last]

معرفی اجمالی

گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی شاپ حسینی (IRANHFC) پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه ای در عرصه تجهیزات فست فود و کافی شاپ می‌باشد. به طور کلی تمامی‌ مواردی که برای راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران ایتالیایی باید مورد توجه قرار گیرد توسط گروه اجرا می‌گردد. این گروه با توجه به چشم انداز تهیه شده توسط مدیریت ارشد سازمان (مهندس حسینی) صرفا مشاور و مجری در راه اندازی فست فود و کافی شاپ، رستوران ایتالیایی و ارگانیک می‌باشد.
[/twocol_one_last][divider_flat]