بنا به این گزارش، مدیرتضمین کیفیت صنایع شیر ایران با اشاره به کسب عنوان سرآمدی در صنایع لبنی کشور گفت: مراسم روز جهانی غذا که روز گذشته در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی که از سوی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کانون انجمن های صنفی صنایع غذائی برگزار گردید، شرکت صنایع شیر ایران در سال جاری برای دومین بار موفق به اخذ تندیس شرکت سرآمد صنایع لبنی از سوی برگزار کنندگان شد.

شهریار دبیریان در خصوص کسب ۸ نشان سیب سلامت افزود: شرکت پگاه فارس با ۴ نشان، شرکت پگاه اصفهان با ۳ نشان و آذربایجان شرقی ۱ نشان سلامت (سیب سبز) در مجموع ۸ نشان اخذ شده را شامل می­ شوند.

این متخصص کنترل و بهداشت مواد غذایی با اشاره به موفقیت دو سال پیاپی شرکت صنایع شیر ایران یادآور شد: در مجموع شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) تا کنون موفق به اخذ ۲۱ نشان سیب سلامت توسط شرکت­های تابعه شده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از مسئولان برگزارکننده همایش، گفت: کسب این عنوان سرآمدی در صنایع لبنی کشور براساس بررسی های به عمل آمده توسط شورای ارزیابی سازمان غذا و داور وزارت بهداشت و درمان وکانون انجمن های صنایع غذایی صورت گرفته است؛ که این جایگاه مرهون تلاش ها، حمایت و هدایت مدیر عامل صنایع شیر ایران بوده و هست.