با توجه به اینکه اکثر افرادی که قصد راه اندازی فست فود را دارند از تجربه و یا تخصص قبلی و کافی برخوردار نیستند، به شدت در حوزه تجهیزات آشپزخانه فست فود نیازمند پشتیبانی و گارانتی می باشند. البته گارانتی یک حق طبیعی و بدیهی برای هر یک از افرادیست که اقدام به خرید تجهیزات می نمایند ولی با توجه به اینکه اکثر تولیدکنندگان ماشین آلات فست فود خارجی هستند و این تجهیزات وارد کشور می شود و همانطور که می دانید متاسفانه ساز و کارهای نمایندگی های خارجی هنوز در کشور ما توسعه نیفتاده است و واردکنندگان تجهیزات آشپزخانه فست فود ها معمولا دارای تخصص و دانش کافی در این حوزه نیستند، لذا خریداران این ماشین آلات با مشکلات زیادی روبرو می گردند که یکی از این مشکلات پرداخت هزینه های بسیار بالای تعمیرکاران در این حوزه می باشد.

لذا گروه iranhfc  با واردات تجهیزات مدرن و با کیفیت و ارائه گارانتی و وارانتی های مناسب به کسانی که وارد این کسب و کار می شوند قوت قلبی دو چندان خواهد داد.

البته آنچه که اهمیت دو چندانی دارد شناسایی دقیق تجهیزات مورد نیاز با توجه به منو در نظر گرفته شده می باشد. زیرا گاها برخی از ماشین آلات بدون نیاز سنجی دقیق به مشتریان فروخته می شود، به طور مثال سرخ کن های سیب زمینی ایرانی که از قیمت پایینی برخوردار می باشند ولی کیفیت نهایی محصول بسیار پایین و روغن خیلی سریع می سوزد.  با توجه به حساس بودن این مرحله پیشنهاد می شود حتما از خبرگان گروه IRANHFC  برای مشاوره استفاده نمایید.