آشنایی با غذاهای فست فود جدید در نقاط مختلف جهان

فست فود ها در هر کشوری می تواند طعم و مزه به خصوصی داشته باشند. اگر شما به خارج از کشور سفر می کنید و می خواهید طعم غذاهای مختلف در کشورهای مختلف را امتحان کنید و یا در خانه خود می خواهید غذاهای جدیدی را امتحان کنید، پس با ما همراه باشید تا شما را با تازه ترین غذاهایی که در فست فودهای کشورهای مختلف ارائه می شوند آشنا کنیم.

چای شیر مخلوط صورتی رنگ در کشور ژاپن

iranhfc

iranhfc

این چای مخصوص اولین بار در روزهای ابتدایی سال 2018 در روزهای ولنتین عرضه شد. یک چای کف دار با رنگ صورتی پاستیلی که رنگ آن کمی متمایل به نارنجی است.

این نوشیدنی از ترکیب شیر داغ با چای یاسمن تهیه می شود و به آن طعم پرتقال، هلو، سیب و توت فرنگی نیز می افزایند.

همبرگر گیاهی در کشور فنلاند

iranhfc

iranhfc

زمانی که اسم همبرگر را می شنویم شاید آخرین چیزی که به آن فکر کنیم همبرگری باشد که در آن هیچ گوشتی وجود ندارد و از گیاهان و سبزیجات درست شده است. همبرگر گیاهی که در کشور فنلاند به مشتریان عرضه می شود نیز از همین نوع همبرگر است. این همبرگر از سویا و سایر طعم طعم دهنده ها تهیه میشود و در روزهای مشخصی به مشتریان عرضه می گردد. البته درخارج از کشور فنلاند نیز نمی توانید چنین همبرگری را پیدا کنید.

سیب زمینی سرخ کرده ژاپنی در کشور ژاپن

iranhfc

iranhfc

در هنر جای دنیا و در هر کشوری فست فودها سعی می کنند غذاهایی به مردم ارائه دهند که به ذائقه و سلیقه غذاای مردم آن کشور نزدیک باشد و از خوردن آن لذت ببرند. درژاپن نیز فست فود مک دونالد سیب زمینی سرخ کرده را با طعم سیب زمینی شیرین که مورد علاقه مردم ژاپن است عرضه می کند.این سیب زمینی سرخ کرده با پوششی از یک سس سیاه با طعم سیب زمینی شیرین به مشتریان عرضه می شود.

همبرگر سیب زمینی کبابی در کشور کانادا

iranhfc

iranhfc

در کانادا از سال 2016 یک نوع همبرگر سرو می شود که در آن علاوه بر همبرگر گوشتی، سیب زمینی رنده شده را به شکل همبرگر سرخ می کنند و همراه پنیر چدار و سس پنیر در ساندویچ قرار می دهند. این همبرگر خوش مزه همراه با بستنی وانیلی با سس کارامل و سیب زمینی های سرخ شده وافلی شکل سرو می شود.

نوتلا برگر در کشور ایتالیا

iranhfc

iranhfc

شاید بتوان طعم و شکل این همبرگر را با توجه به اسم آن حدس زد. یک نان مخصوص با لایه ای شکلات که دورن آن نیز با شکلات فندقی پر شده است.

همبرگر پنیری در کشور ژاپن

iranhfc

iranhfc

درون ین همبرگر قبل از پختن با پنیر پر می شود. همبرگر را نیز برای این نوع ساندویچ به خوبی می پزند و سرخ می کنند. سپس همبرگر را در میان نان همبرگر می گذارند و روی آن نیز کاهو و سس مایونز قرار می دهند.

دبل برگر در کشور کره

iranhfc

iranhfc

یک ساندویچ خوش مزه و بی نظیر که حتما با یک بار خوردن دیگر نمی توانید از آن دست بکشید. در این ساندویچ روی همبرگر بیکن و پنیر قرار می دهند و سپس آن را در میان دو فیله مرغ سوخاری می گذارند.

گراکرو برگر در کشور ژاپن

iranhfc

iranhfc

این همبرگر از ترکیب ماکارونی، میگو و سس سفید تهیه می شود و همراه با پنیر و سس در نان همبرگر قرار داده می شود.

تاکوی مرغ و ماسالا در کشور هند

iranhfc

iranhfc

این غذا همان طور که ا نامش پیداست از ترکیب غذای هندی با نان تورتیلا به دست می آید. این غذا شبیه بوریتوی مکزیکی است با این تفاوت که در این غذا ماسالا که یک غذای هندی است و در آن برنج و عدس وجود دارد را با مرغ ترکیب می کنند و در نان تورتیلا می پیچند.

کیمچی با نان تورتیلای پنیری در کشور کره جنوبی

iranhfc

iranhfc

این ساندویچ نیز ترکیبی از کیمچی کره ای با ساندویچ مرغ و پنیر در نان تورتیلا است.

ماهی سالمون سرخ شده در کشور ژاپن

iranhfc

iranhfc

یک غذای ساده و در عین حال خوش مزه و سالم. ماهی سالمون سرخ شده همراه با سس.

خاویار همراه با سس پنیر در هنگ کنگ (چین)

iranhfc

iranhfc

ساندویچ ماهی سالمون همراه با پنیرو خاویار سرخ شده.

هات داگ دوبل در کشور فیلیپین

iranhfc

iranhfc

یک هات داگ بی نظیر و عالی که در سال 2016 توسط فست فود معروف KFC ارائه شد. یک هات داگ که در نانی از فیله مرغ سرخ شده قرار دارد.

پیتزای چیز برگر در انگلستان

iranhfc

iranhfc

اگر نمی توانید بین پیتزا و چیز برگر یکی را انتخاب کنید پس می توانید پیتزای چیز برگر را امتحان کنید.

ساندویچ کرانچی پنیر در کشور کانادا

iranhfc

iranhfc

این ساندویچ را می توان غذای مورد علاقه کسانی داست که طرفدار چیپس هستند. این ساندویچ در سه طعم مرغ، گوشت و مخلوط ارائه می شود.

برگر سبزیجات در کشور هند

iranhfc

iranhfc

در کشور هند بسیاری از مردم گوشت مصرف نمی کنند و گیاه خوار هستند. به همین دلیل فست فود ساب وی چند نوع همبرگر سبزیجات را در منوی خود قرارداده است. Aloo Patties یکی از آن ها است که از سیب زمینی درست می شود. یکی دیگر از این نوع همبرگرها Hara Bhara Patties است که از سیب زمینی و سبزیجات تهیه می شود و یک نوع دیگر از این همبرگرهای خوش مزه نیز Chatpana Chana Patties است که از انواع نخود تهیه می گردد.

سیب زمینی سرخ شده با سس گواکامول و سالسا در کشور استرالیا

iranhfc

iranhfc

این غذا همان سیب زمینی سرخ شده است که همراه با بیکن و پنیر و یا سس گواکامول (ترکیبی از آواکادو، پیاز، گوجه، فلفل چیلی و ادویه)  و سالسا به مشتریان عرضه می گردد.

مارشملوی شکلاتی در کشور اسپانیا

iranhfc

iranhfc

اگر شما به خوردن شیرینی علاقه دارید پس حتما این ساندویچ خوش مزه را دوست خواهید داشت. برای تهیه این ساندویچ مارشملو و شکلات را در نان تورتیلا قرار داده و آن را می پیچند.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه