آموزش فست فود

.کامل ترین مجموعه آموزشی فست فود

آموزش فست فود

آموزش فست فود

دوره آموزش فست فود

کلاس آموزش فست فود شامل رسپی (دستور غذای) فست فودی، نگهداری و آماده سازی مواد اولیه، استفاده از تجهیزات آشپزخانه فست فود در پخت غذا و نحوه سرو غذاهای منوی فست فود در محیط شبیه‌سازی شده.

اگر به دنبال آموزش فست‌فود هستید و یا می‌خواهید مهارت‌های آشپزی خود را در حوزه فست‌فود و کافی شاپ توسعه دهید، فرقی نمی‌کند؛ آموزشگاه فودآموز همراه و در کنار شماست. فودآموز تنها یک آموزشگاه نیست، بلکه فرصتی است برای ساختن آینده‌ی شغلی پرسود و حرفه‌ای. شما آشپزی فست‌فود را با تجهیزات پیشرفته‌ای که دقیقا در رستوران‌ها و فست‌فودها وجود دارد، فرا می‌گیرید. همچنین سرآشپزهای باتجربه را در کنار خود خواهید داشت تا به راز و رمز دنیای خوشمزه فست‌فودها پی ببرید.

فودآموز بواسطه تعامل و رابطه تنگاتنگ با سرمایه‌گذاران و صاحبان فست‌فودهای معتبر، هنرآموختگان دوره‌های مقدماتی و پیشرفته آموزش فست‌فود را به بازار کار معرفی می‌نماید. پس با آموزش فست‌فود در آموزشگاه فودآموز شغلی پرسود بدست آورید.

آموزش جدیدترین منوهای فست فود

با توجه به تغییر ذائقه مشتریان فست فود نسبت به سالهای گذشته، بهترین منو را برای آموزش به هنرجویان محترم انتخاب و به همراه آموزش آنها نکات ریز و حرفه ای جهت استخدام در فست‌فود آموزش داده خواهد شد. رسپی های جدید را در فود آموز بیاموزید.

ارائه معرفی نامه و مدرک معتبر

فود آموز نامی شناخته شده در مارکت فست‌فود ایران است که سالهاست به مشتریان خود انواع خدمات گوناگون را ارائه نموده است بدون تردید هیچ آموزشگاهی اعتبار معرفی نامه فود آموز را نخواهد داشت ما بسیاری از فست فود های زنجیره ای مشهور را راه اندازی کرده ایم.

آموزش فست فود با تجهیزات حرفه‌ای

تنها فود آموز است که به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات حرفه ای فست‌فود را برای یادگیری آشپزی فست‌فود در اختیار شما قرار می دهد. این یک فرصت استثنایی برای شماست یک تجربه ی کاری بینظیر که جز در آموزشگاه آشپزی فست‌فود ما جای دیگری آن را نخواهید یافت.

دوره آموزش فست فود حرفه‌ای

واحد آموزشی فود آموز تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته فست فود  و تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذا های فست فود در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه می‌نماید.

آموزش زیر بنای موفقیت است. بسیاری از فست فودهایی که راه اندازی میشوند در سال اول با ورشکستگی روبرو میشوند، دلیل این مهم عدم آموزش صحیح منابع انسانی است. آموزش به شما اعتماد به نفس مواجهه با مشکلات و مسائل از پیش برنامه ریزی نشده را میدهد. شما زمانی که مجهز به آموزشهای پیشرفت باشید میتوانید بهتر از پس مشکلات برآیید.

برای راه اندازی یک فست فود به چند صد میلیون تومان سرمایه نیاز است. حال شما این مبلغ را با پس انداز سالیان دراز خود به دست آورده باشید، اگر در فرایند راه اندازی مسلح به آموزش نباشید با مشکلات بزرگی روبرو خواهید شد و سرمایه خود را از دست خواهید داد.

سرآشپز عباس حسینی

مدیر و موسس گروه IRANHFC، سرآشپز و مدرس فست فود، مشاور و مجری راه اندازی فست فود.

مهندس عباس حسینی پس از سال‌ها فعالیت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و کافی شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود (IRANHFC) را تأسیس کرد.

 • لیسانس صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت از دانشگاه شهید بهشتی.
 • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی.
 • مدارک دوره‌های حرفه‌ای و بین‌المللی زیر نظر اساتید به نام دنیا.
 • طراح رسپی و مدیر پروژه‌های فود کورت.
آموزش فست فود

کلاس آموزش فست فود

کارگاه آموزش نحوه آماده سازی و طرز پخت انواع پیتزا، برگر، ساندویچ، سوخاری، کنتاکی، پاستا، اسپاگتی، سالاد و پیش‌غذای فست فودی با تجهیزات پیشرفته فست فود.

آموزش برگر و ساندویچ

آموزش برگر و ساندویچ

آموزش تهیه انواع برگر و ساندویچ با نان مخصوص اعم از همبرگر، چیز برگر، چیکن برگر، اسموکی برگر، چیکن باربیکیو، چیمی چوری برگر، کسادی‌ای مرغ و پنیر، همبرگر گوشت، برگر ترکی، برگر مرغ، برگر سویا، برگر بوقلمون، برگر سبزیجات، ساندویچ مرغ، ساندویچ پیتزا، ساندویچ سبزیجات، ساندویچ استیک، ساندویچ گوشت، ساندویچ خرچنگ، ساندویچ کوبان، ساندویچ مالورکا در محیط شبیه‌سازی شده فست فود. درباره ساندویچ و برگر

آموزش پیتزا و خمیر پیتزا

آموزش پیتزا و خمیر پیتزا

آموزش دستور پخت انواع پیتزاهای آمریکایی و ایتالیایی و خمیر پیتزا اعم از مارگاریتا، پیتزا مخصوص، پیتزا مخلوط، پپرونی، پیتزا استیک، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا مرغ، پیتزا دیترویت، پیتزا خاچاپوری، پیتزای کباب، پیتزا نیو هاون، بورک، پیتزای سرخ‌شده، پیتزای شیکاگو، پیتزای نیویورکی، پیتزای سیسیلی، پیتزای یونانی، پیتزای کالیفرنیا، پیتزای ایرانی و … با استفاده از فر مخصوص، تنور و سایر تجهیزات پخت پیتزا در فست فود. درباره پیتزا

آموزش سوخاری و کنتاکی

آموزش سوخاری و کنتاکی

آموزش حرفه‌ای نحوه تهیه بهترین آرد سوخاری و پخت انواع سوخاری و کنتاکی با استفاده از هنی پنی و تجهیزات حرفه‌ای آشپزخانه فست فود مانند کتف و بال سوخاری، مرغ اسپایسی، فیله مرغ استریپس، قارچ سوخاری، پاچینی، مرغ کنتاکی به روش KFC، چیپس و ماهی، پیاز سوخاری، میگو سوخاری، ماهی سوخاری، بلدرچین و بوقلمون سوخاری، شنیسل مرغ، سیب زمینی سوخاری، چیکن استریپس و … سوخاری و کنتاکی

آموزش پاستا و اسپاگتی

آموزش پاستا و اسپاگتی

آموزش پخت پاستا و اسپاگتی مانند پاستای کالنولی، پاستای صدفی، پاستا دیتالینی، پاستا فتوچینی، لازانیا، ماکارونی، مانیکوتی، پاستا اورچیتی، پاستا پاپاردله، پاستا پاستینا، پاستا پنه، پاستا روتله، پاستا روتینی، پاستا تالیاتله، پاستا زیتی، پاستا فوزیلی، اسپاگتی، فتوچینی، پاستا آلفردو، پاستا بلونز، پاستای میگو، پاستا با سس پستو، پاستا ریگاتونی، پاستا آرتزو، پاستا راگو، پاستا کاربونارا و سس مخصوص. تفاوت پاستا و ماکارونی

آموزش فست فود

چرا نیاز به گذراندن دوره آموزش فست فود دارید؟

 • اگر شما قصد دارید تا شغل رستوران داری را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید یا مدیر و سوپروایزر فست فود هستید، بهتر است با گذراندن دوره های آموزش خود را آماده هر چه بهتر انجام دادن این وظایف بنمایید.
 • اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید بهتر است که دوره های آموزشی فودآموز را سپری نمایید تا در آنجا با مهارت بیشتری پذیرفته شوید.
 • این دوره ها برای اساتید آموزشگاه نیز مناسب میباشد که با کسب مهارت صنعتی با دید باز به فرآیند آموزش بپردازند.
 • این دوره ها میتواند برا یکسانی که قصد انتخاب شغل راه اندازی فست فود را دارند نیز مناسب باشد، همانطور که میدانید راه اندازی فست فود جزو مشاغل پردرآمد میباشد. با گذراندن این دوره ها میتوانید به یک راه انداز خوب در حوزه راه اندازی فست فود تبدیل شوید.

آموزش صفر تا صد فست فود

آموزش فست فود از ابتدا تا انتها. از انتخاب و تهیه مواد اولیه، آماده سازی و نگهداری، رسپی و دستور پخت غذا تا چیدمان و نحوه سرو غذا یا بسته‌بندی و دلیوری در فست فود.

آموزش فست فود

چرا آموزش فست فود در کلاس‌های آموزشی فود آموز؟

از تفاوتهای بارز دوره آموزشی فست فود IRANHFC نسبت به سایر آموزشگاهها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دیدگاه مدرک گرایی در سیستم فودآموز جایی نداشته، و به جای آن کیفیت آموزشی هنرجویان جایگزین شده است
 2. در آموزشگاه فودآموز شما با تجهیزات صنعتی که در اغلب فست فود ها و رستوران ها و کافی شاپ ها برخورد می کنید آموزش می بینید، به طور مثال شما در اینجا مرغ سوخاری را در دستگاه هنی پنی آموزش خواهید دید، ما معتقد هستیم که در سرخ کن های معمولی و سرخ کن های خانگی نمی توان طرز صحیح پخت کنتاکی را آموخت.
 3. آموزش در این گروه توسط مدرسین با سابقه طولانی در صنعت فست فود انجام میشود. ما معتقدیم که یک راهنما خود باید سردی و گرمی کار در آشپزخانه های صنعتی را چشیده باشد.
 4. تنوع در برگزاری دوره های مختلف می تواند به شما کمک کند تا دوره ای را که بیشتر متناسب با نیازهای شما هست را انتخاب نمایید.
 5. این نکته را در نظر داشته باشید که در گروه آموزشی فود آموز کلیه موارد و مراحل به صورت عملی توسط خود هنرجو با هدایت اساتید مجرب آموزشی انجام میشود.
 6. آموزش فست فود زیر نظر اساتید مجرب و سرآشپزان حرفه‌ای کشور.
 7. آموزش در محیطی شبیه‌سازی شده و تجهیزات حرفه‌ای فست فود.
 8. استفاده از تجهیزات فست فود و انجام کلیه مراحل توسط کارآموزان.
 9. کلاس‌ها در ظرفیت محدود برگزار می‌شود تا کارآموزان فرصت کافی داشته باشند.
 10. و ده ها دلیل محکم دیگر که سبب میشود تا فود آموز تنها انتخاب درست شما برای فراگیری حرفه ای آشپزی فست فود باشد .

کلاس آموزش فست فود در تهران

آموزش انتخاب و تهیه مواد اولیه فست فود، آماده سازی و نگهداری مواد اولیه، ارائه رسپی و دستور پخت غذا، چیدمان میز و نحوه سرو غذا و بسته بندی و دلیوری آن در فست فود.

آموزش پاستا و اسپاگتی

کلاس آموزش پخت پاستا و اسپاگتی به‌صورت فشرده و حرفه‌ای در محیط شبیه‌سازی شده به فست فود و با استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش سوخاری و کنتاکی

کلاس آموزش پخت سوخاری و کنتاکی و تهیه پودر سوخاری به‌صورت فشرده و حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش پیتزا و خمیر پیتزا

کلاس آموزش پخت پیتزا و خمیر پیتزا به‌صورت فشرده و حرفه‌ای در محیط شبیه‌سازی شده به فست فود و با استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش راه اندازی فست فود

کلاس آموزش راه‌اندازی فست فود از صفر تا صد تهیه طرح راه اندازی فست فود، خرید تجهیزات فست فود، طراحی منو و آموزش رسپی، آموزش پرسنل فست فود و …

آموزش سالاد و پیش غذا

کلاس آموزش تهیه سالاد و پیش‌غذا به‌صورت فشرده و حرفه‌ای در محیطی شبیه‌سازی شده به فست فود و با استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش ساندویچ و برگر

کلاس آموزش رسپی ساندویچ و برگر به‌صورت فشرده و حرفه‌ای در محیط شبیه‌سازی شده به فست فود و با استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش مراحل تهیه غذا در فست فود

آموزش تهیه و نگهداری از مواد اولیه فست فود، آماده سازی غذا، آموزش رسپی و دستور غذای فست فودی، آداب سرور غذا و شستشو و نگهداری از تجهیزات و ماشین‌آلات آشپزخانه فست فود به‌صورت حرفه‌ای و عملی.

آموزش تهیه مواد اولیه فست فود

آموزش نحوه انتخاب و تهیه مواد اولیه تازه و مرغوب برای فست فود با توجه به منوی غذای فست فود و قیمت آن. معرفی لینک‌ها و کانال‌های تهیه مواد اولیه ارزان و باکیفیت فست فود.

آموزش نگهداری مواد اولیه

آموزش شیوه صحیح نگهداری مواد اولیه و استفاده از تجهیزات نگه‌دارنده برای نگهداری مواد اولیه فست فود به‌صورت تازه و با حفظ ارزش غذایی آنها در طولانی‌ترین مدت ممکن.

نحوه آماده سازی غذا در فست فود

آموزش نحوه آماده سازی مواد اولیه موردنیاز فست فود با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و با توجه به منوی غذا، جهت سرعت بخشیدن و افزایش سهولت در مراحل پخت غذا در فست فود.

رسپی و دستور غذای فست فودی

ارائه رسپی و آموزش دستور غذای انواع غذاهای منوی فست فود اعم از پیتزا، ساندویچ، برگر، سوخاری، کنتاکی، پاستا، اسپاگتی و … با استفاده از تجهیزات پخت غذا در آشپزخانه فست فود.

آموزش نگهداری غذا در فست فود

آموزش نگهداری غذای فست فودی و کار با تجهیزات سرد و گرم نگه‌دارنده غذا، نحوه استفاده از انواع دیسپلی سرد و گرم، کار با دستگاه‌های وکیوم، بسته‌بندی غذا، دلیوری و …

آموزش آداب سرو غذا در فست فود

آموزش پرسیون و نحوه سرو غذا به‌صورت حرفه‌ای در فست فود، نکات مهم در خصوص نحوه تزیین، مقدار مناسب غذا، خدمات و چیدمان میز غذا، انواع سبک‌های پذیرایی و …

آموزش شستشو و نگهداری از تجهیزات

آموزش نحوه صحیح شستشو در فست فود و نحوه صحیح به‌کارگیری و نگهداری از دستگاه‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در فست فود به‌صورت عملی.

آموزش فست فود