فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

آیا اینترنت وای فای رستوران در راه اندازی رستوران تاثیر گذار است؟

فرقی نمی کند در حال راه اندازی رستوران یا راه اندازی فست فود هستید یا سال هاست در گیر این کسب و کار باشید شاید برای شما سوال باشد آیا داشتن اینترنت وای فای رستوران امری واجب است؟
پاسخ کوتاه بله است، اما عوامل متعددی در خروج از رستوران و خرید روتر وای فای موثر است که باید به آن ها توجه کنید.
در این گزارش شما را با هر آنچه در مورد اینترنت وای فای رستوران باید بدانید آشنا می کنیم تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود.
چرا باید اینترنت وای فای رستوران ارائه کنید؟ 
بسیاری از رستوران ها وعده غذایی خود راه به همراه اینترنت وای فای رستوران ارائه می کنند. اگرچه اینترنت از خدمات رایگان است اما به دلیل کاهش نگرانی مشتریان از هزینه های احتمالی به افزایش فروش کمک می کند.
به عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنت وای فای رستوران برای شما این مزیت را دارد که احتمالا مشتریان عکس های خود را از رستوران منتشر می کنند و این جهت بازاریابی دهان به دهان و بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای شما بسیار مفید خواهد بود.
اگر دانشجویان از اینترنت وای فای رستوران برای انجام تکالیف درسی خود استفاده کنند احتمالا به غذاهای سبک و نوشیدنی تمایل بیشتری پیدا می کنند و این به خودی خود فروش شمارا افزایش می دهد.
بنابراین هنگام راه اندازی رستوران یا راه اندازی فست فود می توانید به فراهم آوردن امکانات اینترنت وای فای فکر کنید چرا که راه مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خواهد بود.
تمرکز گرایی در راه اندازی اینترنت وای فای رستوران
بسیاری از کسب و کارها هنگام راه اندازی اینترنت وای فای رستوران آن را در اختیار عموم قرار می دهند که اگرچه در کوتاه مدت در هزینه های شما صرفه جویی می کند اما ممکن است در طولانی مدت به امنیت اطلاعات شما آسیب رسانده و امکان هک سیستم های اینترنتی رستوران شما را افزایش دهد. همچنین امکان سرقت اطلاعات بانکی مشتری ها افزایش می یابد که می تواند بسیار دردسر آفرین باشد.
اینترنت وای فای رستوران را به صورت حرفه ای تنظیم کنید؟
هنگام راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود از کارشناسان آی تی بخواهید اینترنت وای فای رستوران شما را به صورت حرفه ای راه اندازی کنند و اطمینان حاصل کنید که همه چیز را در جای خود قرار دهند.
قدرت سیگنال باید در حداکثر میزان ممکن و در نزدیک ترین مکان به محل استقرار مشتری ارائه شود.
اینترنت وای فای رستوران به چه میزان پهنای باند نیاز دارد؟
حال که متوجه شدید اینترنت وای فای رستوران مفید است باید در خصوص میزان پهنای باند تصمیم گیری کنید.
پهنای باند سرعت اینترنت را مشخص می کند و این بسیار مهم است که سرعت اینترنت ارائه شده در رستوران شما در سطح مطلوبی باشد.شما به طور متوسط برای هر مشتری به ۱٫۲ مگابیت در ثانیه نیاز دارید.
اگر لازم است در آن واحد به ۱۵ کاربر آنلاین سرویس بدهید به ۱٫۸ مگابیت درثانیه اینترنت نیاز دارید.
اگر کاربران شما ۵۰ نفر باشند به ۶ مگابیت در ثانیه پهنای باند نیاز پیدا خواهید کرد.
بررسی کنید به چه تعداد کاربرآنلاین همزمان نیاز دارید و برآن اساس اینترنت وای فای خود را تنظیم کنید.
نتیجه گیری
اینترنت وای فای رستوران می تواند به فروش شماکمک کند و به نیازهای مشتریان پاسخ داده که به معنای افزایش رضایت مشتریان است. پس هنگام راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود اینترنت وای فای رستوران را هم به عنوان خدمات جانبی در نظر بگیرید.
 
مقاله مرتبط: اطلاعات راه اندازی فست فود در موفقیت شما چه تاثیری دارد؟

منو