فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

افزایش فروش در رستوران ها

افزایش فروش در رستوران ها : این روز ها فروش در فست فودها تبدیل به معضلی شده است. فست فودی که در سال های قبل روزانه حدود ۴ میلیون فروش داشته است امروزه با فروشی معادل ۵۰۰ هزار تومان رو به رو است. چه چیزی باعث شده است تا فروشافت کند؟ خوب یک دلیل اساسی که در این مورد وجود دارد هشدار کارشناسان اغذیه در استفاده بیش از اندازه از فست فود است و این نکته را نمی شود نادیده گرفت.
اما از سویی شما می توانید با به کاربردن راهکارهایی حتی در این وضع بازار فروش خود را افزایش دهید. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا به طور مختصر و اجمالی به این نکات بپردازیم با ما همراه باشید.
در زمینه افزایش فروش برای فست فود ها به جرات می توان گفت آموزش و سرمایه گذاری بر روی کارکنان فست فود بهترین و تاثیر گذارترین عامل است. برای افزایش فروش بوتیک ها استفاده از تخفیف ها تاثیر گذار خواهد بود اما فست فود ها بیشتر باید روی اخلاق و نحوه برخورد کارکنان با مشتریان تمرکز کنند. چون اکثرا مشتری برای بار اول هم که شده به فست فود شما مراجعه خواهد کرد و تمایل به استفاده از خدمات شما خواهد داشت. این رفتار شما و کارکنانتان با مشتری است که تعیین می کند مشتری برای بار دوم هم به شما مراجعه کند و یا برای همیشه از خیر شما بگذرد.
اکثر فروشگاه های زنجیره ای و فست فود های بزرگ دارای وب سایتی مختص خود هستند و در صفحات مجازی فعالیتی خوب و مثبت دارند. شما هم اگر میخواهید فروش خود را افزایش دهید بهتر است از این صفحات غافل نشوید.
امکان سفارش آنلاین و ارسال سفارش به محل را برای مشتریانتان فراهم کنید. مشتریان امروزی بیش از پیش راحت طلب شده اند و تا جایی که ممکن است دوست دارند کارها آسانتر انجام شود.
با تصویر منفی که از وضع سلامت فست فود ها به وجود آمده است مقابله کنید. تا جایی که می توانید غذاهای سالم را در منوی خود جای دهید و طریقه آماده سازی سفارش را تمیز و در حضور مشتری انجام دهید. شما چه بخواهید و چه نخواهید مشتری با دیدی منفی وارد فست فود شما میشود و شما باید این دید منفی را از میان بردارید.
امکاناتی مانند wi-fi را برای مشتریانتان فراهم کنید. لژ خانوادگی و قسمتی برای جوانان در نظر بگیرید تا مشتریانتان در رفاه کامل به سرو غذا بپردازند. روی فضای داخلی فست فود خود بیشتر تمرکز کنید. عاملیت فروش بیشتر شما از داخل فست فود شما سرچشمه میگیرد.
از هدایای تبلیغاتی کم هزینه برای جلب مشتریانتان استفاده کنید. گاهی کودکی به خاطر یک بادکنک خانواده خود را مجبور به مراجعه به فست فود شما می کند شک نکنید.
تغییر نحوه سرو غذا نیز می تواند گامی موثر در جهت افزایش فروش باشد به عنوان مثال عرضه غذا در محل کار یا منزل یا دلیوری که نوع جدیدی از عرضه فست فود می باشد.
ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان خاص یا افراد از طریق پیامک که می توانند از طریق آن تخفیفات ویژه استفاده کنند.
فرستادن پیامک تبریک در روز تولد مشتریان یا دادن تخفیف ویژه به آن ها.
تهیه شده توسط گروه iranhfc

منو