فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

انتخاب مشاور حرفه ای فست فود

انتخاب مشاور حرفه ای فست فود  و مسلط به مارکتینگ و بازارشناسی در حوزه راه اندازی فست فود و کافی شاپ اولین مرحله از راه اندازی فست فود و کافی شاپ می باشد. برای کسانی که اطلاعات کافی در این حوزه را ندارند بدون داشتن مشاور خبره و حرفه ای حتما به مشکل خواهند خورد. بی دلیل نیست که خیلی از افراد در بدو ورود به این بازار مجبور به ترک آن می شوند.
در بازار رقابتی فست فودها و همچنین کافی شاپ ها خیلی از فست فودها در بدو راه اندازی فست فود با مشکلات عمده ای که از اهم آنها مشکلات مالی می باشد روبرو می گردند و مجبور به ترک بازار می شوند. این ترک بازار با معظلات بسیار زیادی همراه است. زیرا هزینه های ثابتی از جمله هزینه های تاسیساتی، اداری و دکوراسیون دیگر قابل برگشت نمی باشد. به همین دلیل زیان بسیار بالایی از حجم سرمایه خود را می بینینند که این نسبت عموما در سرمایه گذاری های فیزیکی قابل پذیرش نمی باشد.
البته ما اعتقاد داریم که:

مشاوره توسط گروه iranhfc برای هر پروژه ای یک افتخار است.

در این بازار که هیچ معیاری برای تعیین و سنجش توان هیچ گروه ای نیست و هیچ ساز و کاری برای بررسی صلاحیت افراد در این حوزه نمی باشد گروه iranhfc  با مدیریت مهندس عباس حسینی واجد تمامی شرایط و الزامات قانونی برای دادن مشاوره می باشد. ایشان با تحصیل در رشته صنایع غذایی در مقطع لیسانس گرایش کنترل کیفیت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کارشناسی از ارشد که جزء رتبه های برتر کنکور سراسری بودند در رشته مدیریت اجرایی emba  از سازمان مدیریت صنعتی و همچنین بررسی برندهای معتبر جهان همچون مک دونالد، kfc ، پیتزا هات، برگر کینگ در کشورهای مختلف دارای توان و دانش فنی لازم برای ارائه خدمات راه اندازی فست فود می باشند. البته گروه iranhfc این حق را برای خود قائل است که از بین پروژه های پیشنهادی فقط پروژه های را که احساس می کند برنده هستند را انتخاب نماید.
یک مشاور حرفه ای فست فود به اصول کار باید تسلط داشته باشد و به مواردی که توسط تخصص های دیگر انجام می پذیرد نیز اشراف داشته باشد. به طور مثال اصول بازار را بشناسد، یک حسابدار حرفه ای باشد. بتواند یک مدل کسب و کار حرفه ای طراحی نماید. با قوانین آشنا باشد بتواند مدیریت مورد قبولی در حوزه منابع انسانی داشته باشد. یک مشاور حرفه ای فست فود باید به طعم و مزه اشراف کامل داشته باشد و با اصول و حداول ارزش تغذیه ای آشنا باشد. غذا یک امر مهم است در صورت کاستی و کم توجه ای باعث ایجاد مسمومیت های غذایی می گردد.
البته ما اعتقاد داریم که هرگز نمی توان در حوزه خدمات به توقعات مشتریان به صورت کامل پاسخ داد، ولی برآورده شدن هر چه بیشتر این نیازها می تواند ما را به هدف اصلی مان که همان رضایت مشتریان که راه اندازان فست فود می باشد برساند.
ما به عنوان مشاور حرفه ای فست فود در درجه اول پاسخگوی نیاز مشتریانمان و عملکردمان می باشیم.
تهیه شده توسط گروه iranhfc

منو