فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

اهمیت دیزاین خارجی فست فود

اهمیت دیزاین خارجی فست فود

همانگونه که در راه اندازی فست فود، دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد، نمای بیرون فست فود هم دارای اهمیت یکسانی است.

در ابتدا ظاهر مناسب فست فود باعث جذب مشتریان می شود در نتیجه طراحی یک دیزاین منحصر به فرد نقش به سزایی در روند فروش و رونق کسب و کار شما دارد.

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران | اهمیت دیزاین خارجی فست فود

اهمیت دیزاین خارجی فست فود

 

عوامل موثر در دیزاین خارجی فست فود عبارتند از:

انتخاب نام مناسب برای فست فود (البته باید دقت کنید که این نام مورد تایید اماکن و سازمانهای مربوطه باشد، زیرا در غیر این صورت با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد)

ظاهر زیبای تابلو (به دلیل اینکه تابلو از اجزای تکمیل کننده طراحی ساختمان است، البته شایان ذکر است این روزها تابلوهای لاس وگاسی یا تابلوهایی که روی چوب ترمو ود اجرا می گردد از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشند)

خوانده شدن حروف روی تابلو به طوریکه باید با طراحی خارجی فست فود هماهنگ باشد ( توجه به این نکته که هر راننده ماشین فقط ۴ ثانیه وقت مطالعه تابلو شما را دارد باعث می گردد که شما از تکنیک های خاص فتو گرافی برای این کار استفاده نمایید )

طراحی متناسب با محیط (وسط شهر-کنار جاده-کنار ساحل)

طراحی لوگوی منحصر به فرد (مشتری در اولین قدم معمولا برای انتخاب فست فود به ظاهر توجه کرده بعد به داخل رفته و بقیه امکانات را مشاهده می نماید.)

 

چشم انداز ساختمان این نکته باعث جذب مشتریان به سمت فست فود می شود. این نکته زمانی از اهمیت دو چندانی برخوردار می گردد که رقابت در کسب و کار فست فود به حد قابل تاملی رسیده باشد.

قطعا در یک کیفیت برابر و سیستم مدیریتی قابل قبول دکوراسیون نقش تعیین کننده ای در انتخاب فست فود توسط مشتریان دارد.

رعایت عوامل فوق باعث جذب مشتریان و خوردن غذا در یک محیط آرامش بخش با یک دیزاین خاص باعث حک شدن خاطره آن روز در ذهن مشتریان می شود.

گروه IranHFC متخصص در راه اندازی فست فود با انجام راهکارهایی با سطح کیفی بالا به رشد موفقیت هر روزه شما می اندیشد.

گروه ما با بهره گیری از متخصصین تحصیل کرده و تجارب ارزنده در مبحث راه اندازی فست فود آماده ارائه ایده هایی منطبق با استانداردهای روز به شما می باشد.

.

منو