فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

اهمیت ۳DMAX در طراحی دکوراسیون فست فود کافی شاپ و رستوران ایتالیایی

اگر بپذیریم که درصد قابل توجهی از افراد برای تفریح و گذراندن اوقات خوش به رستوران، فست فود و کافی شاپ می روند و پس از گذراندن دقدقه های روزانه خواهان محیط آرام بخش و فرح بخش برای خود و خانواده اشان می باشند، بی تردید باید نقش تاثیر گذار دکوراسیون را نیز بپذیریم. البته شاهد این موضوع استقبال مردم از فست فودهای شیک و زیبا می باشد. اولین موردی که مشتری در یک رستوران با آن ارتباط برقرار میکند طراحی داخلی رستوران است. و طراحی داخلی رستوران می تواند اثرات مثبت و یا منفی بر مشتریان داشته باشد. طراحی داخلی رستوران می تواند در جذب مشتری و تحت تاثیر قرار دادن مشتری تاثیر به سزایی داشته باشد. در صورتی که طراحی داخلی یک رستوران جذاب باشد بسیاری از مردم مشتاق می شوند تا حتی برای یک بار هم که شده آن رستوران را امتحان کنند و از محیط و فضا لذت ببرند و استفاده کنند.
نورپردازی، رنگ آمیزی و …آیتم های مختلفی هستند که در دکوراسیون اجرا می گردند، اما برای رسیدن به طرح ایده آل ممکن است هزینه ی آزمون و خطا بسیار بالا باشد. البته تکنولوژی کمک شایان ذکری برای حل این پدیده نموده است. امروزه استفاده از طراحی سه بعدی در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون، جایگاه ویژه و به سزایی دارد. با طراحی ۳Dmax و داشتن تصاویر سه بعدی می توان قبل از اجرای پروژه با مشاهده ی طرح سه بعدی توسط کارفرما، به راحتی در طرح طبق خواسته و سلیقه ی کارفرما تغییرات ایجاد کرد و در رابطه با اجرای نهایی پروژه تصمیم گیری نمود. در واقع طراحی سه بعدی یا ۳DMAX دارای مزایای زیادی است که در اینجا به پاره ای از آنها اشاره می کنیم:

  • طراحی مطابق با خواسته مدیر پروژه و صاحبان مجموعه
  • برآورد هزینه دقیق
  • کاهش هزینه های دوباره کاری
  • برآورد دقیق زمانی اجرای پروژه
  • بالا رفتن کیفیت پروژه

بنابراین امروزه طراحی دکوراسیون سه بعدی یکی از مهم ترین مراحل در راه اندازی فست فود و کافی شاپ و رستوران می باشد. ارائه ی یک طراحی ۳DMAX با کیفیت و حرفه ای میتواند در جذب کارفرمایان اثر داشته باشد.
برای مشاهده تصاویر سه بعدی پروژه های گروه iranhfc  به سایت های گروه iranhfc مراجعه کنید. گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ iranhfc پیشرو و نو آور در طراحی و راه اندازی فست فود و کافی شاپ در کشور.

منو