فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

آیا ایجاد صفحه اینستاگرام رستوران در موفقیت راه اندازی رستوران موثر است؟

هر تصویر ارزشمند تر از ۱۰۰۰ کلمه است، مردم دوست دارند تصویر غذاهای خوش طعمی که خورده اند را درشبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و دقیقا به همین دلیل ایجاد صفحه اینستاگرام رستوران می تواند به کسب و کار شما رونق بدهد.
در کنار راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود یکی از نخستین اقداماتی که باید انجام دهید این است که اینستاگرام رستوران خود را راه اندازی کنید.
صفحه اینستاگرام رستوران گزینه بسیار مناسب تبلیغات رایگان رستوران شماست به شرط آنکه کمی ابتکار به خرج دهید و به درستی از امکانات آن استفاده کنید.
راه اندازی حساب اینستاگرام رستوران به شما این امکان را می دهد که علاوه بر به اشتراک گذاشتن تصاویر غذاهای خوشمزه با مشتریان خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید.
در این گزارش به معرفی ترفند هایی برای موفقیت اینستاگرام رستوران شما خواهیم پرداخت.

۱- قابل جستجو و تقسیم باشد

صفحه اینستاگرام رستوران شما باید با کمک هشتگ گذاری قابل بخش بندی و تقسیم باشد.
از کلمات کلیدی اصلی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید و از آن ها به صورت هشتگ در اینستاگرام رستوران خود استفاده کنید.
برخی از هشتگ های بکار گرفته شده در اینستاگرام رستوران شما می تواند به عنوان معرف و شعار شما در سراسر شبکه های اجتماعی پخش شود و برای شما بازدید و مشتری به ارمغان بیاورد.
هنگام انتخاب هشتگ اطمینان حاصل کنید که کلمات انتخاب شده مستقیما به کسب و کار شما مرتبط باشد و در شبکه های اجتماعی جستجو شود.

۲- اینستاگرام را با سایر شبکه های اجتماعی ادغام کنید

صفحه اینستاگرام رستوران شما باید با سایر شبکه های اجتماعی فعال شما همپوشانی داشته باشد.ممکن است یک کاربر شما را در اینستاگرام دنبال نکند اما در فیس بوک یا توئیتر شما را دنبال کند. به همین دلیل سعی کنید عکس های جذاب خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

۳- از امکانات جدید اینستاگرام استفاده کنید

همان طور که هنگام راه اندازی رستوران یا راه اندازی فست فودسعی می کنید ازتمامی امکانات جدید استفاده کنید در هنگام راه اندازی اینستاگرام رستوران هم تلاش کنید به سرعت اپلیکیشن خود را به روز رسانی کنید و از تمام امکانات موجود برای معرفی بهتر رستوران خود استفاده کنید.

۴- استفاده از پست های تعاملی

در صفحه اینستاگرام رستوران از پست های تعاملی کمک بگیرید وسعی کنید مشارکت کاربران را در صفحه خود افزایش دهید.
شما می توانید در مورد طعم و شکل غذاها نظر سنجی کنید. به عنوان مثال بپرسید آیا طعم غذای جدیدی که به منوی خود اضافه کرده اید پسندیده اند و برای بهبود آن چه پیشنهادی دارند.
به این ترتیب علاوه براینکه اطلاعا ت مفیدی از صفحه اینستاگرام رستوران به دست می آورید می توانید تعداد بیشتری از مخاطبان را به صفحه خود بکشانید.

۵- مکان رستوران خود را مشخص کنید

در صفحه اینستاگرام رستوران مکان یاب دقیقی ثبت کنید تا مشتریان به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند.مردم دائم در گوشی های خود در حال جستجو هستند شاید با مشاهده اینستاگرام رستوران تصمیم بگیرند سری به شما بزنند بنابر این لازم است در اینستاگرام رستوران به راحتی شما را پیدا کنند.
 
هنگام راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود ایجاد صفحه اینستاگرام رستوران از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه امکانات مطلوبی را برای بازاریابی رایگان در شبکه های اجتماعی برای شما فراهم آورده و شما به راحتی می توانید به جامعه بزرگی از مشتریان خود دست یابید.
به اشتراک گذاری ویدئو در اینستاگرام رستوران به شما این امکان را می دهد که تجربه حضور در رستوران را به جذاب ترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار دهید.

منو