فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

برآورد هزینه تجهیزات آشپزخانه فست فود

ابتدا برای اینکه هزینه تجهیزات آشپزخانه فست فود را حساب کنیم بایستی به موارد زیر توجه کنیم :

  • مورد اول : ابتدا به ساکن باید جایی را برای راه اندازی آشپزخانه مان در نظر بگیریم.باید مکانی را انتخاب کنیم که از هر نظر مناسب باشد و این کار مهمترین وظیفه ما برای شروع می باشد. دلیل تاکید ما برروی یافتن مکانی مناسب این است که پیش از اقدام به خرید تجهیزات اول باید مشخص شود که مکان در نظر گرفته شده پتانسیل جذب مشتری را دارد یا خیر، در غیر این صورت امکان دارد نتوانید هزینه های جاری را ببپردازید و متضرر شوید.
  • مورد دوم : در این مرحله باید مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت برای ایجاد فست فود یا رستوران اخذ نمایید.
  • مورد سوم : خرید چندین خط تلفن هم همراه و هم ثابت می باشد تا از این طریق بتوانید تمام سفارش ها و نیازهای مشتریانتان را به موقع پاسخ دهید.انشالا با رونق کسب و کار حتما چندین خط تلفن برای پاسخوگیی به مشتریانتان نیاز خواهید داشت.
  • مورد چهارم : حتما کارمندان خود را با برنامه ریزی از پیشپ تعیین شده استخدام نمایید تا بدین طریق از صرف هزینه های اضافی و بیخود جلوگیری کرده باشید.
شاخص های برآیند هزینه فست فود
  • مورد پنجم : حتما پیک های موتوری با بررسی شخصیتی و به تعدا کافی به خدمت بگیرید تا بتوانید انواع سفارشات مشتریان را در اسرع وقت بدستشان برسانید.لازم به ذکر است که یکی از مهمترین فاکتورها د رجذب مشتری و رضایتمندی، سرعت در رساندن سفارشات و سیستم دلیوری می باشد.
  • مورد ششم : در این مورد می توانید به خرید لوازم و تجهیزات و ابزار آشپزخانه بپردازید،سعی کنید که در اینجا از صرف هزینه های گزاف اجتناب کرده و با تحقیق و تفحص بهینه ترین و باکیفیت ترین تجهیزات را با قیمت مناسب تهیه نمایید.انتخاب تجهیزات مناسب تاثیر بسزایی در بالابردن راندمان کاری تان خواهد داشت.

    دیدگاهتان را بنویسید

    منو