فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

تجهیزات و ماشین آلات فست فود

تجهیزات و ماشین آلات فست فود

تجهیزات و ماشین آلات فست فود

منظور از تجهیزات فست فود ماشین آلات و دستگاههایی است که در آشپزخانه های فست فودها مورد استفاده قرار می گیرد.

 اصولا آشپزخانه های فست فود را به دو بخش کثیف و تمیز یا همان آماده سازی و پخت تقسیم می نمایند. معمولا در آماده سازی از تجهیزات ایرانی و در بخش پخت از تجهیزاتی با کیفیت وارداتی استفاده می نمایند. گروه iranhfc  سهم بزرگی از واردات تجهیزات با کیفیت را در کشور دارد.

عباس حسینی راه اندازی فست ، رستوران و آشپزخانه صنعتی| تجهیزات و ماشین آلات فست فود

تجهیزات و ماشین آلات فست فود

یکی از لازمه های فست فود حرفه ای ،تجهیزات مدرن می باشد،از مزایای داشتن آشپزخانه مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • داشتن کیفیت بالاتر به سبب داشتن تجهیزات مدرنتر

  • کاهش ضایعات حاصل از تولید

  • کاهش پرسنل اجرایی فست فود

  • افزایش سرعت تولید

  • سطح بالاتر نظافت و بهداشت

 

تمامی آیتم های فوق باعث افزایش کیفیت کاری فست فودها می گردد.

معمولا یکی از پرسش های اولیه در راه اندازی فست ،لیست اقلام مورد نیاز آن می باشد. در مطلبی به صورت تخصصی به این مهم پرداخته شده است و لیست تمامی تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی فست فود و رستوران آمده است. البته اگر بخواهیم به نگرشی که ما را در انتخاب تجهیزات آشپزخانه به انتخابی شایسته رهنمون می کند برسیم، بهتر است به نکات ذیل توجه کنیم. برای این مهم شاید پاسخ های زیر راه گشای برخی از پرسش ها باشد:

 

  • خطوط تولید مورد نیاز شما در پوشش به استراتژی مورد نظر شما چیست؟

  • میزان تقاضای پیش بینی شده برای فست فود شما چه مقدار می باشد؟

  • میزان سرمایه گذاری شما در واحد آشپزخانه بر اساس مدیریت مالی پروژه شما چقدر می باشد؟

پاسخ به هریک از سوالات بالا قطعا می تواند لیست متفاوتی از تجهیزات مورد نظر را برای شما لیست نماید. البته وقتی که شما وارد یک مغازه فروش تجهیزات فست فود می گردید با گزینه های بسیار متفاوتی در انتخاب تجهیزات روبرو می گردید و این مهم زمانی بدتر می شود که شما از یک مغازه به یک مغازه دیگر می روید و در آنجا اطلاعات متفاوت تری می گیرید، قطعا  گزینه های متفاوت انتخاب را برای شما دشوارتر خواهد نمود.

معمولا در مغازه هایی که تجهیزات فروخته می شود قطعا خرید ماشین آلاتی که در آنجا موجود است برای صاحبان مغازه مطلوب تر خواهد بود ولی ممکن است این لیست از ماشین آلات نیاز های واقعی شما را پوشش ندهد.

با توجه به تنوع بسیار زیاد ماشین آلات در بازار فروش تجهیزات فست فود و ابعاد متفاوت مغازه ها که نیازمند جانمایی های متفاوت می باشد، نیاز به مشاوره با  متخصصین صاحب دانش فنی و تجربه می تواند کمک شایان ذکری به شما بنماید.

عباس حسینی راه اندازی فست ، رستوران و آشپزخانه صنعتی| تجهیزات و ماشین آلات فست فود

تجهیزات و ماشین آلات فست فود

تجهیزات فست فود مهمترین قسمت در پروسه راه اندازی فست فود است. برای داشتن فست فودی که همیشه مشتریان زیادی داشته باشد باید تجهیزات مناسبی را انتخاب کنید.

تجهیزات فست فود و کیفیت آنها تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت فست فودتان خواهد داشت. در این مورد میتوانید با کارشناسان گروه IRANHFC پیشرو در زمینه راه اندازی فست فود و کافی شاپ مشاوره نمایید.

تهیه شده توسط گروه iranhfc ( گروه تخصصی راه اندازی و تجهیز فست فود و رستوران)

 

 

منو