فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

جداول ارزش تغذیه در فست فود

جداول ارزش تغذیه در فست فود را شما در تمامی برندهای معتبر، در تمامی جهان و همچنین کشور عزیزمان خواهید دید. این جداول به افراد درباره مواد غذایی که مصرف می‌کنند آگاهی و اطلاعات می دهند.
مردم می توانند با جداول ارزش تغذیه بدانند که به ازای مصرف مقدار مشخصی (یک واحد) از یک ماده غذایی چه مقدار چربی، چربی کل، چربی اشباع، چربی ترانس، کلسترول، کربوهیدرات، سدیم، فیبر، پروتئین، شکر، ویتامین‌ها و مواد معدنی دریافت می‌کنند.
جدول تغذیه ای شامل رنگ های مختلف برای هر جر تشکیل دهنده می باشد. رنگ قرمز بر روی هریک از اجزا نشان دهنده وجود آن جز به مقدار بالا، رنگ زرد نشان دهنده وجود آن جز به مقدار متوسط و رنگ سبز نشان دهنده وجود آن جز به مقدار مناسب در ماده غذایی می باشد.
با توجه به افزایش اطلاعات و همچنین سن عمومی جامعه توجه مشتریان به این پارامتر اهمیت دو چندانی پیدا کرده است.
این جداول اصولا برای بیماران دیابتی و کسانی که در رژیم های غذایی به سر می برند بسیار مهم تلقی می شود. برخی از اجزاء مواد غذایی برای برخی افراد در سنین مختلف و یا برای افراد دارای بیماری های مختلف می تواند مضر باشد. به عنوان مثال افراد دیابتی از خوردن مواد غذایی حاوی شکر باید پرهیز کنند. و یا افرادی که دچار فشار خون هستند باید در مصرف نمک دقت کنند. و همچنین مصرف بیشتر یا کمتر از حد اندازه هر جز برای تمام افراد مضر است.
گاها مشاهده می شود که برخی از خانم های باردار هوس استفاده از غذاهای فست فود می کنند که این مهم برای ایشان بسیار مضر است و اگر شما اطلاعات کافی در مورد غذاهای خود داشته باشید می توانید با دادن اطلاعات سودمند مصرف این دسته را مدیریت کنید، البته بسیار پسندیده است که در مرحله راه اندازی فست فود تعدادی غذا برای افراد خاص طراحی گردد.

جداول ارزش تغذیه در فست فود

اگر شما در فست فود و رستوران خود دارای منوای با جداول ارزش تغذیه ای مناسب باشید با استفاده از این مزیت رقابتی می توانید به موفقیت های بیشتری در این بازار دست یافته و خود را یک فست فود مدرن معرفی کنید. همچنین این جداول برای سنجش میزان سلامت محصولات غذایی نیز به کار می روند. با افزایش سطح آگاهی مردم، امروزه مردم به دنبال غذاهای سالم می باشند. در صورتی که محتوای مواد مغذی موجود در غذا های یک رستوران یا فست فود مشخص باشد، و مردم به مغذی بودن غذاهای آن رستوران یا فست فود پی ببرند حتما میل غذا در آن رستوران یا فست فود را به میل غذا های ناسالم در رستوران های دیگر ترجیح می دهند. و همچنین ارائه منوهای مختلف با ارزش های غذایی متفاوت برای انواع افراد (افراد دیابتی، ورزشکاران، کودکان، افراد دارای اضافه وزن، و… ) موجب جلب مشتری می شود. کارشناسان صنایع غذایی و تغذیه در iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با راهنمایی وتهیه این مهم شما رادر پیشروی به سوی موفقیت همراهی خواهند کرد.شایان ذکر است مجموعه های که فرایند راه اندازی فست فود یا کافی شاپ آنها توسط این گروه اجرا گردیده است از این مزیت برخوردار می باشند.
گروه iranhfc (گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ) پیشرو و نوآور در عرصه صنعت غذا.

منو