فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

تعیین کالری غذاها

جدول ارزش تغذیه ای محصولات غذایی ارائه دهنده اطلاعات مهم و جنرال در مورد چربی، پروتئین و … در غذاها می باشد، که نقش آگاه کننده در مصرف کنندگان را دارد.
با بالا رفتن اطلاعات عمومی مصرف کنندگان و شناخت آنها از استاندارهای غذایی  و اهمیتی که افراد به نوع مصرف و اینکه چه محدودیتهایی را در مصرف برخی از مواد غذایی داشته باشند و یا چه نیازهایی را بیشتر پاسخ دهند، نیاز به جداول ارزش تغذیه ای اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. و همچنین با بالا رفتن بیماری های قلبی، مخصوصا گرفتگی عروق کرونر قلب این واقعیت که مصرف چربی های اشباع شده باید کاهش پیدا کند، بر همگان مشخص گردیده است، به طوری که غالب افراد می دانند بزرگسالان نباید بیش از ٢٠ گرم از این چربی را در رژیم غذایی خود مصرف نمایند.
جداول ارزش تغذیه ای  را شما در تمامی برندهای معتبرغذایی ،در جهان و همچنین کشور عزیزمان خواهید دید. به طور کلی این جداول اطلاعاتی شامل کالری، کربوهیدرات، پروتئین ، فیبر و چربی غذاها را در بر می گیرد.با توجه به افزایش اطلاعات و همچنین سن عمومی جامعه توجه مشتریان به این پارامتر اهمیت دوچندانی پیدا کرده است.این جداول اصولا برای بیماران دیابتی و کسانی که در رژیم های غذایی به سر می برند بسیار مهم تلقی می شود. اگر شما دارای منوی با جداول ارزش تغذیه ای مناسب باشید با استفاده از این مزیت رقابتی می توانید به موفقیت های بیشتری در این بازار دست یافته و خود را یک فست فود مدرن معرفی کنید.کارشناسان صنایع غذایی و تغذیه در iranhfc (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ) با راهنمایی وتهیه این مهم شما رادر پیشروی به سوی موفقیت همراهی خواهند کرد.شایان ذکر است مجموعه های که فرایند راه اندازی فست فود یا کافی شاپ آنها توسط این گروه اجرا گردیده است از این مزیت برخوردار می باشند.
شاید امروز باید بپذیریم که  به رژیم غذایی خود اهمیت دو چندانی بدهیم و برای سلامتی خود احترام قائل باشیم، و همچنین کسانی که قصد راه اندازی فست فود، راه اندازی کافی شاپ و راه اندازی رستوران ایتالیایی را دارند باید اگاه باشند که مشتریان دیگر کیفیت را در طعم غذاها به تنهایی نمی جویند، کیفیت امروزه تلفیقی است از بهداشت، سلامتی، احترام و طعم غذا.  شاید با ارائه جداول ارزش تغذیه ای غذاهای مصرفی،  اعم از فست فود و غیره بتوان حس سلامتی و احترام را برای مشتریان به ارمغان اورد. و شعار همیشه حق با مشتریست را به حقیقت تبدیل نمود.

منو