فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

خرید تجهیزات خنک کننده رستوران

تجهیزات خنک کننده رستوران شامل یخچال، کولر و فریزر در راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.
بخش جدایی ناپذیر هر رستوران تجهیزات تبرید است، تجهیزات خنک کننده رستوران شامل یخچال و فریزرهای کوچک، متوسط و بزرگ می شود. بسیاری از تجهیزات خنک کننده رستوران مثل یخچال، کولر و فریزر نسبت به آنچه در خانه استفاده می کنیم بسیار بزرگ تر و بعضا غول آسا هستند.
دقت در انتخاب تجهیزات سرمایشی رستوران، راه اندازی فست فود و راه اندازی رستوران را آسان تر کرده و به تجربه مثبت کارکنان و مشتریان کمک می کند.

خرید تجهیزات خنک کننده رستوران

یکی از مهمترین مراحل راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود تهیه تجهیزات خنک کننده رستوران است.
هنگام خرید تجهیزات سرمایشی رستوران باید تصمیم بگیرید چه نوع کولر، یخچال و فریزری نیاز دارید.
نوع رستوران، اندازه فضا و حجم میهمانان در اندازه تجهیزات خنک کننده تاثیر گذار خواهد بود.اگر فضای شما محدود باشد خرید تجهیزات خنک کننده رستوران در سایزهای بزرگ و ظرفیت های خیلی بالا غیر ممکن است بنابراین باید از تجهیزات کوچک تر استفاده کنید و تعداد دفعات خرید خود را در هفته یا ماه افزایش دهید.
اگر منوی غذای شما برمبنای غذاهای فریز شده نوشته شده باشد به فضای بیشتری در فریزر نیاز خواهید داشت.
شیوه توزیع غذا هم در انتخاب انواع تجهیزات رستوران تاثیر گذار خواهد بود.
رستوران هایی که مواد غذایی خود را به صورت روزانه تهیه می کنند به تجهیزات خنک کننده کمتر و با ظرفیت پایین تری نیاز پیدا می کنند، همچنین رستوران های بین المللی بزرگ که مواد غذایی خود را به صورت فریز شده و از سراسر جهان خریداری می کنند به تجهیزات خنک کننده بزرگتر و با کیفیت تری نیاز دارند قیمت برخی از مواد اولیه خریداری شده بسیار گران است و نباید اجازه داد خراب بشوند.

انواع تجهیزات خنک کننده رستوران

تجهیزات خنک کننده رستوران معمولا در دسترس مشتریان قرار ندارند و از آن تجهیزات مصرفی هستند که کارکنان از آن ها استفاده می کنند، بنابر این ظاهر آن ها از اهمیت کمتری برخوردار است اما قطعا کارایی آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تجهیزات خنک کننده رستوران چند مدل هستند

تجهیزات خنک کننده هوایی- دسترسی این تجهیزات به زمین بسیار کم است. هرچه این تجهیزات از محل طبخ غذا و گرما دور باشند کیفیت بهتری خواهند داشت و ماندگاری آن ها هم افزایش می یابد.این کار همچنین به حفظ کیفیت مواد اولیه نگهداری شده در تجهیزات خنک کننده رستوران هم کمک شایانی می کند.این تجهیزات  برای رستوران های کوچک بسیار کاربردی خواهند بود.
تجهیزات خنک کننده ویژه ماهی- این تجهیزات در رستوران های ایتالیایی کاربرد بسیار زیادی دارند.در این تجهیزات خنک کننده ، می توان مرغ و گوشت را هم نگهداری کرد، کیفیت آن ها به حدی است که در کنار باربیکیو هم قابل نگهداری هستند.
تجهیزات خنک کننده رستوران شیب دار- اندازه این تجهیزات گاهی به اندازه یک اتاق پذیرایی هم می رسند.هر چیز بزرگ و فساد پذیری مثل لاشه گوسفند و گاو را می توان در این تجهیزات سرمایشی رستوران نگهداری کرد. این تجهیزات غول آسا در رستوران های بسیار بزرگ که ظرفیت پذیرایی بالایی دارند استفاده می شوند، قیمت این تجهیزات خنک کننده رستوران بسیار گران و کارایی بسیار بالایی دارند و تنها در رستوران های خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
تجهیزات خنک کننده رستوران در راه اندازی رستوران و راه اندازی فست فود باید با دقت انتخاب شوند، پیش از خرید حتما در مورد انواع تجهیزات خنک کننده رستوران تحقیق کنید.
تفاوت بین پخت و پز در یک اجاق معمولی و در یک فر فست فود

منو