فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

دوره آموزشی حسابداری ویژه فست فود

آموزش حسابداری فست فود

راه اندازی فست فود در عین حال که کسب و کاری پرسود است، اما نیازمند مدیریت جامع و قوی نیز می‌باشد. مدیریت فست فود به اندازه‌ای مهم است که که موفقیت یا عدم موفقیت یک فست فود تماماً به مدیریت آن بستگی دارد. اگر شما بهترین تجهیزات آشپزخانه فست فود را داشته باشید و نیز از بهترین مواد اولیه نیز استفاده کنید اما مدیریت ضعیفی داشته باشید، هیچگاه موفق نخواهید شد. بنابراین عامل اساسی و مهم در فروش و درآمد و بطور کلی پیشرفت فست فودها مدیریت است. یکی از مهم‌ترین مباحث مدیریت در فست فود، مدیریت مالی و حسابداری می‌باشد.

فودگاه بعنوان یک آموزشگاه تخصصی فست فود در کنار دوره‌های حرفه‌ای آشپزی فست فود، دوره آموزش مدیریت مالی و حسابداری فست را نیز ارائه می‌دهد. این دوره توسط برترین فعالان حوزه فست فود ارائه شده و اطلاعات بسیار ارزشمندی را درخصوص مدیریت فست فودها در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد.

مهمترین موضوعاتی که در دوره آموزش مدیریت فست فود ارائه می‌شوند عبارتند از:

۱- محاسبه بهای تمام شده

۲- محاسبه نقطه سربه‌سر

۳- مدیریت زنجیره تأمین

۴- سیستم‌های حسابداری فست فود

۵- سیستم‌های کنترلی

 

اگر شما قصد راه اندازی فست فود دارید و یا درحال حاضر یک فست فود را اداره می‌کنید، شرکت در این دوره را به شما توصیه می‌کنیم. شما پس از اتمام این دوره با مفاهیم جدیدی از مدیریت مالی و حسابداری فست فود آشنا خواهید شد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    منو