فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

ایده راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار

یکی از دغدغه هایی که همیشه همراه هر کسب و کاری است ، جذب مشتری می باشد. رستوران داری هم از این معقوله جدا نیست. در صورتی که قصد راه اندازی رستوران را داشته باشید این دغدغه ها بیشتر هم می شود. اینکه چه ایده ای برای طراحی رستوران داشته باشید تا مشتریان را جذب کند بسیار مهم می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند ایده راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار آشنا شوید.
اگر در سطح شهر حرکت کنید با رستوران ها و فست فود های پرطرفداری رو به رو میشوید که با کمی پرسش و پاسخ می توان متوجه شد که چهره مشهور و معروفی مالک رستوران است.
نکته ای که وجود دارد این است که مردم علاقه زیادی به دنبال کردن علاقه مندی هایشان دارد و این می تواند در صرف غذا در رستوران یا فست فود چهره معروفی که طرفدار آن هستند نیز بروز کند.
اما اگر شما یک فرد معروف نیستید هم نگران نباشید! شما باز هم می توانید یک رستوران پر طرفدار داشته باشید. تنها کافیست برای راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار رو بیاورید.

کانسپ پرطرفدار برای راه اندازی رستوران چیست؟

راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار یک معقوله جدید در کشور ما است که هنوز تعداد افرادی که به این زمینه توجه کرده اند زیاد نشده است بنابراین می تواند ایده مناسبی برای شما باشد.
اما در دیگر کشور ها جهان این سبک از رستوران ها کاملا شناخته شده است.
کانسپت های پرطرفدار همان چیزی است که افراد زیادی را به خود جذب می کند. معمولا این سبک از رستوران ها یا کافی شاپ ها از شخصیت های داستانی یا فیلم های پر طرفدار سر چشمه می گیرد.
شخصیت هایی محبوب فیلم های هالیوودی یا شخصیت های کارتونی که همیشه مورد علاقه افراد بوده اند دقیقا پتانسیل جذب مشتری را برابر با رستوران چهره های محبوب را دارند.
با چند نوع از این کانسپ های پر طرفدار آشنا شوید:
رستوران با کانسپ جنگ ستارگان

رستوران star war در فرانسه یک رستوران با سبک مجموعه فیلم های جنگ ستارگان است که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در طراحی این رستوران از دکوراسیونی مشابه با دکور های فیلم استفاده شده است که صرف غذا در این رستوران را برای طرفداران این مجموعه فیلم ها لذت بخش کرده است.
رستوران با کانسپ ارباب حلقه ها
 

هابیت ها در دنیای واقعی یکی دیگر از ایده ها برای راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار است. علاوه بر اینکه هابیت ها پرطرفدار هستند ، دکوراسیون رستوران بسیار زیبا است و حتی اگر شما هم طرفدار این موجودات کوچک و دنیایشان نباشید ، بدون شک صرف غذا در این محیط یک خاطره خوب برای شما خواهد بود. بنابراین هابیت ها یکی از کانسپت هایی است که می تواند افراد زیادی را جذب کند.
راه اندازی فست فود با کانسپت آلیس در سرزمین عجایب

همه ما با آلیس در سرزمین عجایب آشنا هستیم. شاید این داستان کودکی های ما بقدری ما را در گیر خودش نکرده باشد که اولین گزینه ما برای یک قرار باشد ، اما باید این را در نظر بگیرید که نظر چه گروه از مشتریان را می خواهید به رستوران خود جلب کنید؟ کودکان و انتخاب هایشان بر روی تصمیمات والدین می تواند تاثیر گذار باشد.
شاید رستوران آلیس در سرزمین عجاب با دکوراسیون خاص خودش انتخاب مناسبی برای یک رستوران که قصد دارد افراد را برای یک شام شبانه یا یک قرار کاری به خود جذب کند نباشد. اما به طور قطغ راه اندازی فست فود با کانسپت آلیس در سرزمین عجایب ، خانواده هایی که کودک دارند را به خود جذب می کند و مکان مناسبی برای جشن ها خواهد بود.
به خوبی بررسی کنید که مخاطب شما چه دسته ای از افراد هستند. پس از آن می توانید انتخاب مناسبی برای راه اندازی رستوران با کانسپت پرطرفدار داشته باشید.

منو