راه اندازی فست فود کوچک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

راه اندازی فست فود کوچک از مواردی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. عوامل متفاوتی در انتخاب حجم و اندازه فست فودی که می خواهیم راه اندازی کنیم نقش دارند،به طور مثال به موارد زیر می توان اشاره کرد:
حجم سرمایه گذاری ما:قطعا ما با سرمایه گذاری محدود توان اجرای دکوراسیون محدودی را خواهیم داشت،یا شاید نتوانیم تجهیزاتی مدرن با قابلیت های بالا را تهیه نماییم
فضای مغازه ما:فضای کوچک مغازه ما شاید اجازه استقرار تمامی خطوط فست فود مثل مرغ سوخاری،پیتزا،ساندویچ و … را ندهد.
کشش منطقه ما:گاهی ما با بررسی های مختلف به این نتیجه می رسیم که حجم خاصی از سرمایه گذاری را انجام دهیم،اگر بخواهیم واضح تر صحبت کنیم شاید حجم بالای سرمایه گذاری با مخاطراتی روبرو باشد.
توان اجرایی ما:گاها مشغله های ما اجازه ایجاد کسب و کار کامل رابه ما نمی دهد،در حقیقت این کسب و کار شغل دوم ماست.
شرایط اقتصادی کسب و کار ما:تهدیدات متفاوتی که در کنار ما خارج از مدیریت ماست.
استراتژی و بازار قابل پیش بینی ما:در حقیقت دورنمایی که ما برای کسب و کار خود متصور هستیم
آنچه که اهمیت فراوانی دارد سودآور بودن پروژه می باشد،نه حجم کسب و کار.البته بی شک پروژه هایی با وسعت بالا اگر به طور صحیح برنامه ریزی و اجرا شده باشند با سود سرشاری روبرو می شوند.ولی هر کسب و کاری ویژگی های خود را دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”مزایای فست فود کوچک” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]

  • مدیریت ریسک: شروع هر کاری قطعا با مخاطرات و ریسک های خاص خود همراه است. در بازار آشفته این روزها برای کسانی که سرمایه زیادی ندارند، تجویز زاه اندازی یک فست فود بزرگ خیلی کارا و اثر بخش نیست، لذا پیشنهاد می شود که در شروع کار گام ها آهسته تر و با احتیاط برداشته شود. البته مدیریت ریسک در هر کسب و کاری لازم است، و در راه اندازی فست فود کوچک نیز می تواند کارا و اثر بخش باشد.
  • نیاز کمتر به منابع مالی: قطعا با کوچکتر شدن هر فست فود نیاز به سرمایه گذاری نیز کمتر می گردد. وقتی فست فود شما کوچکتر می شود نیاز شما به دکوراسیون کمتر می گردد و سرمایه گذاری شما می بایست کمتر گردد. و همچنین پول رهن و اجاره مغازه که یکی از هزینه های پر رنگ در راه اندازی فست فود کوچک است نیز کاهش چشمگیری می یابد.
  • توقعات کمتر: یکی از عوامل مهم در شکست خوردن اغلب فست فودها طمع صاحبان این کسب و کار می باشد. وقتی شما یک فست فود کوچک راه اندازی کرده باشید، قطعا انتظارهای شما منطقی تر و دست یافتنی تر می باشد. البته برخی از افراد حتی با راه اندازی فست فود کوچک نیز طمعشان فروکش نخواهد کرد.
  • نیاز به توان مدیریتی پایین تر: قطعا اداره کردن یک فست فود بزرگ به تخصص پیچیده تر و بالاتری نیاز دارد، نسبت به یک فست فود کوچک. با توجه به اینکه اکثر کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند از تجربه بالایی برخوردار نیستند و یا برای اولین با هست که وارد این کار می شوند بهتر است از یک جای کوچکتر شروع کنند و تجربه های لازم را به دست آورند و سپس وارد میدان های بزرگتر گردند.
  • ایده آل گرا نباشید: البته اکثر جوان ها ایده آل گرا هستند و این ایده آل گرایی برای آنها ممکن است گران تمام شود، ولی با راه اندازی یک فست فود کوچک می توانند تا حدود زیادی آن را کنترل نمایند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13420″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”دیگر مزایای راه اندازی فست فود کوچک” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]

  • فست فود کوچک نیازی به اجرای حرفه ای ندارد
  • فست فود کوچک نیازی به آموزش کامل ندارد
  • قیمت ها در فست فود کوچک می تواند تجربی تعیین گردد
  • سیستم در فست فود کوچک نقش کلیدی بازی نمی کند
  • فست فود کوچک قابلیت برندینگ ندارد

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13421″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه