راه اندازی فست فود

.گروه تولیدی تجهیزات فست فود IRANHFC

راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود، فرآیندی است جامع و کامل در راستاری استارت یک کسب و کار، که در صنعت فست فود غالبا شامل مطالعات مقدماتی، دکوراسیون، تجهیزات، آموزش و بازاریابی می باشد. اطلاعات بیشتر درباره فست فود از ویکیپدیا.

اهمیت پیوستگی طرح از ابتدای پروژه تا به انتها یکی از فاکتورهای مهم و کلیدی در هر راه اندازی می باشد، گاها مجموعه هایی خواهید دید که بدون در نظر گرفتن پیوستگی از اجزای ناهمگونی تشکیل شده اند. گروه IRANHFC با ارائه خدمات جامع و کامل که درون مجموعه صورت می گیرد به نیازهای اساسی سرمایه گذاران پاسخ داده و کمبودها و کاستیها را پوشش داده است.

مشاوره راه اندازی فست فود

با توجه به رقابتی شدن صنعت غذا مخصوصا در صنعت فست فود و حاشیه بالای سود این کسب و کار که سبب شده افراد غیر متخصص نیز وارد این صنف شوند، نیاز مبرم و حیاتی به مشاوره در این کسب و کار احساس میگردد. گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC با توان بالای مشاوره و اجرا میتواند به طور چشمگیری ریسک سرمایه گذاری در فست فود را پایین آورده و ضریب احتمال موفقیت را در پروژه شما بالاتر برده و در حقیقت بیمه ای مطمئن برای سرمایه گذاری شما باشد.

راه اندازی فست فود

تجهیزات فست فود

در زمان راه اندازی فست فود سرمایه گذاران اقدام به خرید ماشین آلات و تجهیزات برای فست فود خود مینمایند، که این مهم همواره با آنها تا زمان پایان فعالیتشان ادامه دارد. بدین ترتیب بدیهی است که باید دقت لازم را در این حوزه داشته باشند تا بتوانند خرید بهتر و موفق تری را داشته باشند.

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون داخلی فست فود یکی از آیتم های قابل سنجش و مقایسه ای است. گاها دکوراسیون برتر میتواند انتخاب مشتریان را برای مراجعه به یک فست فود عوض کند. لذا پیشنهاد میشود در مرحله راه اندازی فست فود خود از ایده های خلاقانه استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در خصوص فست فود از ویکیپدیا.

سرمایه گذاری در فست فود

به طور کلی هزینه راه اندازی فست فود را می توان به صورت زیر طبقه بندی نمود: دکوراسیون، تجهیزات، راه اندازی، مواد مصرفی، تبلیغات و … قطعا اگر مکان مورد نظر اجاره باشد یک فاکتور مهم به نام هزینه رهن مکان مورد نظر نیز به آن افزوده خواهد شد. هزینه کرد شما رابطه مستقیمی با برنامه،استراتژی و اهداف شما دارد.

راه اندازی فست فود

خدمات راه اندازی فست فود

 1. تعیین استراتژی فست فود و نقشه راه.
 2. تامین مالی پروژه راه اندازی فست فود.
 3. انتخاب مکان مناسب برای راه اندازی فست فود.
 4. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فست فود.
 5. خرید تجهیزات آشپزخانه، نصب و تجهیز فست فود.
 6. طراحی منوی غذای فست فود و تهیه مواد اولیه.
 7. استخدام نیرو و آموزش پرسنل فست فود.
 8. راه اندازی فست فود و اجرای مراسم افتتاحیه.

تجهیزات آشپزخانه

با توجه به کمبود اطلاعات در این حوزه و آگاهی کم مشتریان میتوان این مورد را یک از چالش در این صنعت برشمرد. گروه تخصصی تجهیزات فست فود IRANHFC با واردات مستقیم تجهیزات آشپزخانه و یا تولید و مشابه سازی آنها، ارائه گارانتی و قیمت رقابتی، اطمینان خاطر را برای سرمایه گذاران در صنعت فست فود ایجاد کرده است.

طراحی دکوراسیون فست فود

طراحی سه بعدی در فضای ۳DMAX و اجرای تخصصی دکوراسیون فست فود و رستوران توسط تیم مجرب IRANHFC با رزومه درخشان در این حوزه که مملو از خلاقیت و افکتهای زیبا میباشد، در کنار قیمت تمام شده اقتصادی به فست فودها و رستورانها ارائه میشود.

فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود

واردات تجهیزات با کیفیت از برندهای معتبر جهانی به همراه تاییدیه اداره استاندارد جمهوری اسلامی ایران از کشورهای تولید کننده به همراه تولید کالای با کیفیت ایرانی که توسط مهندسین داخلی انجام میشود و همراه با گارانتی شایسته برای مشتری ایرانی ارئه میشود.

راه اندازی فست فود از صفر تا صد

راه اندازی فست فود فرآیندی است پیچیده که توسط مهندسین و متخصصین این حرفه با تخصص های گوناگون از صفر تا صد انجام می گردد.تیم IRANHFC با حضور متخصصین خبره این صنعت اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی به کارآفرینان هوشمند می نماید.

مراحل راه اندازی فست فود

باید پذیرفت که فست فود یک کسب و کار مدرن است که با شیوه های سنتی نمیتوان آن را مدیریت کرد.مارکتینگ، برندینگ، QC و مدیریت سیستماتیک نیازمند برنامه های خاصی است که توسط مدرسین و کارشناسان خبره انجام می پذیرد. مراحل راه اندازی فست فود به صورت کلی عبارتند از:

 1. تعیین استراتژی برای فست‌فود: اگر استراتژی شما مشخص نباشد، بازار هدفتان تعیین نشده باشد، راه اندازی آن فست فود تیریست در تاریکی.
 2. تامین مالی پروژه افتتاح فست‌فود: قطعا برای شروع هر کسب و کاری فاکتور تامین مالی پروژه از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 3. انتخاب مکان مناسب برای فست‌فود: برای شروع کسب و کار فست فود مکان مورد نظر باید به صورت کارشناسی با توجه به استراتژی موجود تهیه گردد.
 4. دکوراسیون داخلی فست‌فود: اهمیت دکوراسیون در موفقیت فست بر همگان ثابت گردیده است.
 5. تجهیزات آشپزخانه فست‌فود: با توجه به هزینه بر بودن این بخش اگر این مهم بدون کارشناسی های لازم صورت گیرد، ممکن است تبعات بدی را برای مجموعه به همراه خواهد داشت.
 6. راه اندازی فست فود: راه اندازی صحیح و درست یک مجموعه پیکان تمام تلاشهای صورت گرفته تا این مرحله میباشد.

آیا دریافت مشاوره لازم است؟

با آزمایش و خطا پیش برید اگر عمر نوح و گنج قارون دارید یا مشاوره بگیرید

دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

دکوراسیون فست فود در جذب مشتری بسیار موثر است. دکوراسیون فست فود به دو بخش طراحی و اجرا تقسیم میشود. علاوه براین فست فود به دو بخش آشپزخانه فست فود و سالن تقسیم میشود البته برخی فست فودها دارای محیط خارجی برای نشستن یا روف گاردن هستند.

تجهیزات فست فود

فروش تجهیزات آشپزخانه فست فود

از نکات مهم در راه اندازی فست فود، خرید تجهیزات آشپزخانه فست فود است که از ابعاد مختلفی دارای اهمیت میباشد، تجهیزات فست فود باید مناسب با نیاز شما باشد و توانایی پاسخگویی در اوج فروش را داشته باشد در عین حال نیز، هزینه آن توجیح اقتصادی داشته باشد.

راه اندازی فست فود

مشاوره و آموزش راه اندازی فست فود

گروه تخصصی راه اندازی فست فود IRANHFC، با ارائه خدمات نوین در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و سالها تجربه متمادی در این حرفه و همچنین اجرای پروژه‌های موفق در سراسر کشور، پروژه‌های راه اندازی فست فود را از صفر تا صد اجرا میکند.

راه اندازی فست فود

متراژ مغازه مورد نظر چقدر است؟

با بالاتر رفتن متراژ فست فود هزینه سرمایه گذاری نیز بالا می رود. به طور مثال برای مغازه ای که بزرگتر میشود در آشپزخانه فست فود باید تمهیدات لازم برای ظرفیت بالاتر دیده شود و همچنین اگر بخواهیم واحدی را همچون متر مربع برای محاسبه دکوراسیون فست فود در نظر بگیریم با افزایش متراژ متعاقبا هزینه دکوراسیون نیز بالاتر میرود.

دکوراسیون مغازه مورد نظر در چه وضعیتی است؟

گاها برخی از مغازه ها نوساز هستند و از الزامات اولیه به صورت مناسب برخوردار هستند. این مهم باعث می شود که هزینه راه اندازی برای فست فود شما پایین تر بیاید.

وضعیت تاسیساتی مکان مورد نظر چگونه است؟

اگر مغازه قبل از شما نیز فست فود بوده باشد، در هزینه تاسیسات مکانیکال می توانید صرفه جویی بنمایید.

هدف قرار گیری در کجای بازار و با چه کلاس کاری است؟

فست فود هایی که مایل هستند در کلاس لوکس فعالیت نمایند برای لوکس بودن باید هزینه بیشتری را صرف نمایند.

آیا مغازه اجاره و یا در تملک شماست؟

قطعا اگر شما مالک ملک مورد نظر نباشید باید هزینه رهن را نیز به سرمایه اولیه راه اندازی فست فود اضافه نمایید.

چه خطوطی در این فست فود راه اندازی میشود؟

تنوع منو در فست فود باید منطبق با تجهیزات باشد. بدین ترتیب که با افزایش تنوع هزینه آشپزخانه شما بالاتر خواهد رفت.

برآورد اولیه از فروش چقدر است؟

اگر شما فکر می کنید که از همان ابتدا با هجوم گسترده مشتریان روبرو خواهید شد، بهتر است ظرفیت تولید محصولات خود را در حد پیش بینی خوتان تهیه نمایید.

چه کیفیتی از تجهیزات فست فود را نیاز دارید؟

برند در ماشین آلات نقش تعیین کننده در هزینه های شما دارد. پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با این مطلب بخش تجهیزات فست فود را از صفحه اصلی قسمت هدر مطالعه نمایید.

وضعیت رقبای شما در منطقه چگونه است؟

اگر در منطقه ای که قصد راه اندازی فست فود را دارید، رقبایتان خوب کار می کنند این موضوع باعث افزایش هزینه برای شما خواهد گردید، زیرا شما نیز به ناچار باید کیفیت همه موارد که قطعا هزینه بر است را ارتقا دهید.

آیا قصد فروش به صورت بیرون بر را دارید؟

اگر فکر میکنید که اکثر فروش شما بیرون بر می باشد، پس بهتر است که روی بسته بندی به صورت مناسب و بهینه ای سرمایه گذاری نمایید.