روش بوفه در فست فودها و رستوران ها   

 روش بوفه در فست فودها و رستوران ها  

گروه فوق  تخصصی iranhfc  به صاحبان فست فودها و رستوران ها روش پذیرایی بوفه را معرفی و تجهیزات لازم جهت راه اندازی فست فود ، رستوران  یا کافی شاپ را در اختیار شما قرار میدهد : 

  (Buffet Service) روش بوفه:

در این روش:

الف: مقدار و حجم غذا کاملا در اختیار میهمان بوده و میهمان میتواند به دفعات به بوفه مراجعه کند و از هر نوع غذا و نوشیدنی به انتخاب خود به میزان دلخواهش استفاده کند. 

در این روش پذیرایی صرفاً تامین و سرو غذا به تنهایی مهم نیست بلکه رضایت و احترام به میهمان نیز مطرح است و به همین دلیل برای رسیدن به این هدف تجهیزات و امکانات ویژهای میبایستی تدارک دیده شود، مانند انواع ظروف شفانددیش و سالاد بار و غیره که قادر باشند غذا را در طی مدت میهمانی گرم نگه داشته و سالادها و نوشیدنیها را نیز به صورت سرد و در شرایط مطلوب عرضه نمایند.  

در این روش غذا و نوشیدنیها در روی میز مرکزی و پذیرایی که به میز بوفه معروف است کاملا مرتب و تزیین شده و در معرض دید و توجه میهمانان قرار داده میشود مرتباً میز بوفه میبایستی شارژ شده و در وضعیت پر و قابل استفاده قرار گیرد .

در روش بوفه میزبانان نیاز به تخصص خاصی ندارن و سرعت و دقت مهمترین فاکتور برای سرویس دادن به میهمانان محسوب میشود 

 

مزایای روش بوفه: 

  • سرعت عمل در پذیرایی بالاست و نیروی انسانی کمتری نیز بکار گرفته میشود.

  • تنوع غذایی تقریباً هر نوع سلیقهای را راضی نموده و مشتریان راضی محل را ترک خواهند کرد.

  • هارمونی رنگهای مواد غذایی، اردوها، دسرها و چیدمان مناسب آنها میتواند جذب کننده و بسیار اشتهاآور باشد

  • هارمونی رنگهای مواد غذایی، اردوها، دسرها و چیدمان مناسب آنها میتواند نشان دهندهی ذوق و سلیقه برگزارکنندگان بوده و بسیار اشتهاآور و دلچسب واقع شود

 

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران |  روش بوفه در فست فودها و رستوران ها

منوی فروشگاه