ساندویچ هایی عجیب اما با شهرت جهانی


ساندویچ های عجیب اما با شهرت جهانی! شاید با خواندن عنوان مطلب کمی تعجب کنید. این که فست فودی وجود داشته باشد که در آمریکا نتوان آن را سفارش داد کمی عجیب به نظر می رسد. اما این موضوع حقیقت دارد. فست فودهایی هستند که تنها در کشورهای خاصی ساخته می شوند و به مشتریان عرضه می گردند، چرا که اساس پیدایش این غذاها ذائقه غذایی مردم آن کشور بوده است. به همین دلیل این فست فودهای خوش مزه را در آمریکا یا هر جای دیگر نمی توان به راحتی پیدا کردو سفارش داد ولی در کشور مخصوص به آن فست فود می توانید به راحتی آن غذای خوش مزه را در هر فست فودی سفارش دهید و میل نمایید. به طور کلی ساندویچ ها در همه جای دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با این غذاهای خوش مزه فست فودی بیش تر آشنا شوید.

ساندویچ گوشت گوساله اسپایسی در فست فود Dunkin' Donuts در کشور چین

این ساندویچ اسپایسی خوش مزه را که به شکل دونات تهیه می شود را باید یک بار امتحان کنید. تجربه ای از ترکیبی جالب و طعمی جدید.

ساندویچ گوشت گوساله اسپایسی در فست فود Dunkin' Donuts در کشور چین

این ساندویچ اسپایسی خوش مزه را که به شکل دونات تهیه می شود را باید یک بار امتحان کنید. تجربه ای از ترکیبی جالب و طعمی جدید.

بوریتوی ماسالا در فست فود Taco Bell در کشور هند

در این بوریتو مرغ کبابی، برنج مکزیکی، پیاز و سس مایونز تنوری قرار داردو طعم ان نیز بسیار خوش مزه و لذیذ است.

ساندویچ گوشت گوساله و پنیر چدار با نان تورتیلا در فست فود Taco Bell در کشور کانادا

این ساندویچ بااستفاده از گوشت چرخ کرده، پنیر چدار و ناچو و جلاپینو تهیه می شود.

ساندویچ شکلات با نان تورتیلا در فست فود Taco Bell در کشورهای آمریکای جنوبی، انگلستان و اسپانیا

یک ساندویج بسیار بی نظیر و خوش مزه و شیرین. نان تورتیلا که در آن با استفاده از شکلات پر شده است.

نوشیدنی چای سبز و لوبیا قرمز در فست فود Starbucks در کشورهای آسیای میانه و چین

شاید این نوشیدنی برای شما کمی عجیب به نظربرسد ولی ترکیب چای سبز و لوبیا قرمز یک فست فود بازاری و محبوب در کشورهای آسیای میانه و چین محسوب می شود.

استریپس مرغ و اسپاگتی در فست فود Mc Donald’s در کشور فیلیپین

این فست فود ترکیبی خوش مزه از فیله مرغ سوخاری شده در کنار اسپاگتی ات که با یک بار امتحان کردن حتما به آن علاقه مند خواهید شد.

سیب زمینی سرخ شده با شیره و پنیر (Poutin) در فست فود Mc Donald’s در کشور کانادا

این نوع سیب زمینی سرخ شده را تنها در کانادا می توانید پیدا کنید. سیب زمینی سرخ شده که آن را در شربتی شیرین قرارمی دهند و پنیر نیز روی ن می ریزند.

خوراک پوره مرغ در فست فود Mc Donald’s در کشور مالزی

این خوراک از پوره مرغ همراه با زنجبیل، پیاز و شلغم تهیه می شود. به نظر می رسد که این فست فود طعم خوبی داشته باشد، چرا که در سنگاپور این غذا را به روش دیگری تهیه می کنند و آن را پوره مرغ سنگاپوری می نامند.

خوراک سوسیس مخصوص در فست فود Mc Donald’s در کشور آلمان

امکان ندارد که شما به آلمان بروید و برای یک بار هم که شده این غذای خوش مزه را امتحان نکنید. برای تهیه این غذا روی سوسیس های آلملنی مخصوص، سس گوجه و کمی پودر کاری می ریزند. قطعا اگر از کنار یک فست فود رد شوید عطر و بوی این فست فود خوش مزه شما را به داخل فست فود برای سفارش این غذای خوش مزه خواهد برد.

پیتزای چیز برگر در فست فود Pizza Hut در خاورمیانه

برای این که بتوانید طعم چیز برگر و پیتزا را در کنار هم تجربه کنید پیتزا هات برای شما یک پیشنهاد خوش مزه و شگفت انگیز دارد. پیتزایی که در آن چیز برگر نیز قراردارد. این پیتزای بی نظیر و خوش طعم را تنها در کشورهای خاورمیانه می توانید پیدا کنید.

باربیکیوی فرانکفورتر در فست فود Pizza Hut در کشور اندونزی

فکر می کنید این پیتزا واقعا از چه چیزی تهیه شده است. همبرگر، سوسیس باربیکیو شده و گوشت باربیکیو شده. البته مواد به کار رفته در این پیتزا بیش از این هاست.

همبرگر مروارید سیاه در فست فود Burger King در کشور ژاپن

یک همبرگر کاملا متفاوت. این همبرگر به رنگ سیاه است و حتی پنیر به کار رفته در آن نیز سیاه رنگ است. پنیر به کار رفته در آن با استفاده از گیاه بامبو به رنگ سیاه در آمده است. سس آن نیز با استفاده از نوعی ماهی به رنگ سیاه در آمده و در آن از پودر پیازو سیر استفاده شده است.

+ There are no comments

Add yours