فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

سرخ کن مناسب فست فود

در میان  انواع سرخ کن های سیب زمینی که در مقاله قبلی به آنها اشاره شد، قطعا یکی از آنها به خواسته ها و نیازهای شما پاسخ بهتری می دهد.

و اگر شما به دنبال پاسخ سوال کدام سرخ کن مناسب فست فود و یا رستوران شما می باشد، بگردید ابتدا به ساکن باید به سوالات زیر پاسخ دهید:

 

ظرفیت مورد نیاز شما (چه میزان سیب زمینی را باید در ساعت های شلوغ سرو کنید)

هزینه ای که برای خرید سرخ کن سیب زمینی صرف خواهید کرد

میزان فضای مورد دسترس شما

هدف از سرمایه گذاری طولانی مدت یا کوتاه مدت است

 

پاسخ به هر یک از سوالات فوق می تواند شما را به پاسخ این سوال که کدام سرخ کن مناسب فست فود است نزدیک نماید.

 

اما به طور کلی سرخ کن های سیب زمینی کاسه ای برای ظرفیت های بسیار پایین طراحی شده اند، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند ، ارزان تر هستند و قطعا برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت می توانند پاسخ گو باشند. مورد استفاده این سرخ کن ها معمولا کافی شاپ های کوچک می باشد.

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران | سرخ کن مناسب فست فود

سرخ کن مناسب فست فود

 

 

سرخ کن های کابین دار از ظرفیت بالایی برخوردار هستند، اگر در اینجا بخواهیم به طور گذرا به ظرفیت سنجی این سرخ  کن ها اشاره نماییم می توانیم اینگونه محاسبات رو انجام دهیم:

هر کابین دو بسکت دارد و در هر بسکت هشت پرس سیب زمینی جا می گیرد و زمان لازم برای هر بار سرخ شدن سیب زمینی سه دقیقه می باشد، با توجه به اعداد بالا می توان گفت در هر ساعت سیصد و بیست پرس سیب زمینی در یک سرخ کن سیب زمینی تک کابین قابل تهیه می باشد، ولی در عمل چنین نیست، زیرا با افزایش حجم سیب زمینی (که معمولا یخ زده  هم می باشند) دمای روغن به شدت افت می نماید تا جایی که برای پخت یک بچ شانزده پرسی در مرحله سوم شما به ده دقیقه زمان نیاز دارید، و این مهم ظرفیت این سرخ کن ها را با توجه به زمان های از دست رفته توسط پرسنل تا صد و چهل پرس کاهش می دهد.

 

قطعا سرخ کن سیب زمینی دیجیتال و همچنین سرخ کن های سیب زمینی که از پمپ روغن برخوردار هستند از مزیت های بسیار زیادی برخوردار هستند ولی این سرخ کن ها از قیمت بالاتری برخوردار می باشند به طوری که مناسب سرمایه گذاری های بلند مدت و لوکس می باشند.

 

اما سوالی که در اینجا می تواند مطرح شود این است که آیا سرخ کن سیب زمینی تک کابین بهتر است یا دو و سه کابین، در پاسخ به این سوال باید اظهار کنیم که خبرگان صنعت آشپزی ترجیح می دهند از سرخ کن های تک کابین به جای سرخ کن های سیب زمینی دو و سه کابین استفاده نمایند، اصولا سرخ کن های تک کابین مناسب رستوران ها و فست فودها می باشند.

 

گروه iranhfc  وارد کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در حوزه تجهیزات فست فود و رستوران ایتالیایی می باشد، که با ارائه خدمات و سرویس های ویژه گارانتی و تعمیر و نگهداری امنیت خاطری را برای سرمایه گذاران در این حوزه ایجاد نموده است.

 

منو