صبحانه در فست فودهای معروف

فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

صبحانه در همه جای دنیا مهمترین وعده غذایی به شمار می رود. عادات غذایی امروزه در کشورهای مختلف در حال تغییر است. در زندگی پر مشغله امروزی حتی خوردن صبحانه نیز ممکن است در منزل انجام نشود. اما با توجه به اهمیت این وعده غذایی معمولا افراد در هر جایی که هستند زمانی را برای خوردن صبحانه اختصاص می دهند. فست فودهای مختلف نیز صبح ها منوی مخصوص صبحانه دارند و معمولا یک وعده غذایی سبک و در عین حال مقوی به مشتریان خود عرضه می کنند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با 9 صبحانه برتر فست فودهای مختلف آشنا کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

فست فود مک دونالد

iranhfc

iranhfc

زمان: برای طرفداران فست فود مک دونالد چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که این فست فود بی نظیر در تمام طول روز صبحانه سرو می کند.

بهترین غذای منو: بیشکوییت های بیکن و پنیرو تخم مرغ و یا هات کیک.

دلیل خرید: بی نظیر با هزینه ای مناسب.

فست فود Jack in the Box

iranhfc

iranhfc

زمان: درست مانند فست فود مک دونالد، این فست فود نیز در تمام طول روز برای مشتریان خود صبحانه سرو می کند. شما حتی آخر شب نیز می توانید یک صبحانه خوش مزه سفارش دهید و از خوردن آن لذت ببرید.

بهترین غذای منو: بهترین گزینه منوئی این فست فود برای صبحانه، Jumbo Breakfast Platter (بشقاب بزرگ صبحانه) است.

دلیل خرید: این بشقاب بی نظیر موارد زیادی را برای این وعده شامل می شود. این بشقاب بزرگ شامل تخم مرغ آب پز، سیب زمینی سرخ شده، هشت پنکیک کوچک، سوسیس و یا سه تکه بیکن سرخ شده است. همه این ها در کنار هم یعنی یک وعده کامل و بی نظیر و خوش مزه که می تواند یک شروع عالی برای روز کاری شما محسوب گردد.

فست فود برگر کینگ

iranhfc

iranhfc

زمان: این فست فود تا ساعت ده و نیم صبح صبحانه سرو می کند.

بهترین غذای منو: منوی صبحانه این فست فود مشهور و محبوب گزینه های زیادی را شامل می شود ولی بهترین آن تست های فرانسوی هستند.

دلیل خرید: برای خرید این غذای خوش مزه هیچ دلیل خاصی نیاز نیست. تنها کافی است یک با آن را امتحان کنید!

فست فود ساب وِی

iranhfc

iranhfc

زمان: شاید این نکته شما را متعجب کند اما فست فود ساب وی هم صبح ها صبحانه به مشتریان خود عرضه می کند. این فست فود محبوب تا ساعت یازده صبح این وعده سرو می کند.

بهترین غذای منو: منوی صبحانه فست فود ساب وی ساده و خوش مزه است و تنها چهار گزینه برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. بهترین گزینه آن نیز بیکن، تخم مرغ و پنیر است.

دلیل خرید: بیکن سرخ شده همراه با تخم مرغ و پنیر آب شده واقعا ترکیب لذیذی است که نمی توان به راحتی آن را نادیده گرفت.

فست فود تاکو بِل

iranhfc

iranhfc

زمان: این فست فود تا ساعت یازده صبح سرو می کند.

بهترین غذای منو: یک ساندویچ مخصوص که Grande Scrambler Combo نام دارد.

دلیل خرید: هم از نظر کیفیت و هم از نظر هزینه یک گزینه عالی است.

فست فود وِندی (Wendy’s)

iranhfc

iranhfc

زمان: این فست فود تا ساعت ده و نیم صبح سرو می کند.

بهترین غذای منو: این فست فود یک غذای بسیار خوش مزه در این زمان سرو می کند که بیسکوییت مرغ کره عسلی نام دارد و می تواند تجربه عالی از صرف صبحانه برای شما محسوب گردد.

دلیل خرید: این یک ساندویچ ساده و خوش مزه است که واقعا ارزش امتحان کردن را دارد.

فست فود Carl’s Jr

iranhfc

iranhfc

زمان: این فست فود تا ساعت ده و نیم صبح سرو می کند.

بهترین غذای منو: این فست فود برگرهای صبحانه مخصوصی در این زمان سرو می کند که بهترین گزینه محسوب می شوند.

دلیل خرید: این صبحانه خوش مزه تمامی مواردی که ممکن است فردی دوست داشته باشد را شامل می شود، بیکن، تخم مرغ، سیب زمینی سرخ شده، همبرگر، پنیر آمریکایی و سس کچاپ.

فست فود Chick-fil-A

iranhfc

iranhfc

زمان: این فست فود تا ساعت ده و نیم صبح صبحانه سرو می کند.

بهترین غذای منو: بهترین صبحانه این فست فود غذایی است که در آن ماست یونانی وانیلی، انواع بری ها (توت فرنگی، تمشک و …) همراه با گرانولا (ترکیبی از غلات) ترکیب می شوند.

دلیل خرید: این صبحانه حس تازگی و طراوت را به شما هدیه می کند.

فست فود دانکین دوناتز (Dunkin’ Donuts)

iranhfc

iranhfc

زمان: تمام روز

بهترین غذای منو: ساندویچ تست بهترین گزینه منوی این فست فود است. این ساندویچ شامل دو تخم مرغ، بیکن و لایه های پنیز در میان نان تست است.

دلیل خرید: چه بخواهید در خانه باشید و چه بیرون از منزل کار کنید، این ساندویچ یکی از بهترین صبحانه هایی است که می توانید با آن روز خود را آغاز کنید. این ساندویچ بزرگ و پرحجم برای مدتی طولانی شما را سیر نگه می دارد.

حتی اگر از آن دسته افرادی باشید که علاقه چندانی به خوردن صبحانه ندارند، پیشنهاد ما به شما این است که برای یک بار هم که شده این صبحانه های بی نظیر و خوش مزه را امتحان کند. برای خرید آن ها نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید و با خوردن آن ها نیز چیزی را از دست نمی دهید، بلکه طعم و غذای جدیدی را امتحان خواهید کرد که شاید پس از آن نتوانید از خوردن صبحانه صرف نظر کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu