فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

طراحی منو فست فود، کافی شاپ و رستوران

در همه رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها منویی وجود دارد که لیست محصولات و قیمت آن ها در آن وجود دارد که زیبایی و جذابیتش می تواند در جذب مشتری دخیل باشد این منو میتواند توضیحات کاملی در مورد محصول و مواد استفاده شده در آن ارائه دهد.
اصولا منو در فست فود نقش اطلاع رسانی را دارد این اطلاعات می تواند شامل: نام فست فود، مکان فست فود، نوع غذاها، قیمت غذاها و  شماره تماس و در سطح بالاتر فست فودهای حرفه ای اطلاعات بیشتری به مشتریان خود می دهند که شامل:  محتویات غذاها، عکس غذاها، جدول ارزش تغذیه ای غذاها و … باشد.
ویژگی های یک منو خوب:

  • در یک منو خوب باید دسته بندی به شکلی باشد که مشتری را سردرگم نکند
  • در کنار نام غذا تصویری از غذا داشته باشد تا در انتخاب غذا به مشتری کمک کند
  • در یک منو خوب باید چند سالاد وجود داشته باشد و با توجه به نیاز و گرایش مردم به غذاهای رژیمی این نکته بسیار مهم است و عدم وجود سالاد در منو این حق انتخاب را از مشتری سلب می کند.
  • اگر حجم غذا را در منو درج شود انتخاب مشتری را آسانتر می کند
  • مطابقت داشتن آنچه که در تصویر منو  مشاهده می کنید با غذای اصلی بسیار مهم است.

البته ارائه خدمات جداول ارزش تغذیه ای محدود به مجموعه های حرفه ای چون IRANHFC می باشد، که از متخصصان خبره صنایع غذایی و تغذیه بهره می برد. معمولا فست فود های که توان مالی بالاتری دارند توانای بیشتری برای ارائه اطلاعات گروه دوم دارند،جذابیت اطلاعات گروه دوم باعث تفکیک منو شما  با سایرین خواهد گشت. با توجه به رقابتی شدن بازار، آیتم های گرافیک و اطلاعات می تواند در این مهم به شما کمک کند.
مشاوران IRANHFC در زمینه طراحی منو فست فود آماده مشاوره به فست فودها می باشند. گروه تخصصی راه اندازی فست فود، کافی شاپ، رستوران ملل، رستورانهای سرو غذای سالم و هتل IRANHFC پیشرو و نوآور در ارائه خدمات نوین در عرصه صنعت غذا.
تهیه شده توسط گروه iranhfc

منو