طرز صحیح پمپ کردن روغن در دستگاه سرخ کن هنی پنی

پمپ کردن روغن دستگاه سرخ کن هنی پنی در پریود زمانی مناسب باعث می شود که طول عمر روغن شما افزایش یافته و هزینه های شما مدیریت گردد. با توجه به افزایش قیمت روغن پیشنهاد می گردد که توجه ویژه ای به امر فیلتر کردن روغن داشته باشید . در اینجا ما قصد داریم مراحل پمپ کردن صحیح روغن در دستگاه سرخ کن هنی پنی مدل ۸۰۰۰ را شرح نماییم:

  1.  ابتدا دستگاه را خاموش می نماییم.
  2.  درب پایین را باز می نماییم.
  3.  دسته سمت چپ را چرخانده و دریچه روغن را باز می نماییم تا روغن از دیگ وارد مخزن پایین گردد. ( بهتر است در حین اینکه روغن از دیگ وارد مخزن پایین می گردد با فرچه هنی پنی ( فرچه پنجه گربه ای ) دیواره ها را تمیز نمایید، اگر لوله ته دیگ گرفته بود و روغن مسیر خود را به سمت پایین پیدا ننمود بهتر است با فرچه لوله ای و فشار لوله را باز نمایید)
  4. حال روغن و ته مانده های مرغ سوخاری همه از دیگ پخت وارد مخزن پایین شده و دیگ کاملا خالی می باشد. دسته سمت چپ که کنترل مسیر ورودی روغن از دیگ را به مخزن به عهده دارد را به حالت اول بر می گردانیم.
  5. دسته سمت راست را در جهت مخالف چرخانده تا میکروسوِئیچ دستورات لازم را بدهد.
  6. سپس دکمه روی کامپیوتر را در حالت پمپ قرار می دهید تا پمپ عمل نموده و روغن را از درون مخزن به داخل تانک هدایت کند.
  7. زمان که تمامی روغن به داخل دیگ پخت منتقل شد ( یکی از علامت های این فرآیند حباب های تشکیل شده در سطح روغن می باشد که به ما می گوید دستگاه در حالت کشیدن هوا می باشد) دسته سمت راست را به حالت اول بر می گردانیم.
  8. در انتها کلید را از حالت پمپ به حالت خاموش یا روشن در می آوریم.

 

فیلتر کردن روغن توسط سرخ کن مرغ هنی پنی

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه