فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

عصر بازاریابی در فست فود

با توجه به تغییرات شگرفی که در اوضاع اقتصاد کشور در حال پیش آمدن است.تهدید ها و فرصت های جدیدی برای حوزه فست فود داران در حال رخ دادن است.شاید درسال ۱۳۸۵ شما بعد از راه اندازی یک فست فود و پخش تراکت از اقبال خوبی برای برگشت سرمایه و رشد برخوردار بودید اما امروز اصول بازی تغییر کرده،تقریبا تمامی فست فود ها هر روز تراکت پخش می کنند اکثرا در مجلات ، تبلیغات  گسترده و میلیونی می کنند ولی توفیقی حاصل نمی کنند وچه بسا اکثرا در سراشیبی سقوط قرار دارنددوران تولید انبوهی که با تقاضای سرشاری روبرو بود به اتمام رسیده است.دیگر عصر خودروهای مشگی فورد که برای تهیه آن باید صف های طولانی را پیمود به اتمام رسیده است. امروز عصر بازاریابی است با تحقیقات بازاریابی،تدوین استراتژی مناسب و بازاریابی مدرن با هزینه کمتری می توان ازموفقیت بیشتری برخوردار بود.
نا گفته نماند مرحله اول یعنی راه اندازی فست فود یا کافی شاپ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است،زیرا در این مرحله الزاما تمامی موارد فوق به کار بسته می شود هر چند به طور ضمنی.
پیشنهاد ما به دوستان این است که قبل از اجرای هر پروژه ای با کارشناسان خبره آن مشورت لازم را نمایید،تا با یک هزینه کرد مناسب ، دستیابی به هدفتان  راتسهیل نمایید.
iranhfc  (گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ)
گروه تخصصی راه اندازی فست فود،کافی شاپ،رستوران ملل،رستورانهای سرو غذای سالم و هتل iranhfc پیشرو و نوآور در ارائه خدمات نوین در عرصه صنعت غذا.

منو