غذاهای فست فودی پرطرفدار

غذا های فست فودی همیشه طرفداران زیادی دارند امروزه در دنیای شلوغ و پرمشفله همه به دنال بهترین ها در کمترین زمان ممکن هستند. به همین دلیل است که همواره همه چیز را با هم مقایسه می کنند و رتبه بندی می نمایند. یکی از مهمترین مواردی که انسان ها هر روز با آن سر و کار دارند، غذا است. مشخص است که در دنیای شلوغ امروزی فست فود به دلیل اینکه راحت و سریع آماده می شود و لذیذ و خوش مزه است، نقش پررنگی در وعده های غذایی مردم ایفا می کند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با غذاهای فست فودی پرطرفدار آشنا کنیم. هر یک از این غذاهای خوش مزه و پرطرفدار در یکی از فست فودهای معروف و شناخته شده دنیا ارائه می شوند و برای آشنایی بیش تر شما اسم فست فود نیز در کنار غذا آورده شده است.

سیب زمینی سرخ شده در فست فود مک دونالد

iranhfc

iranhfc

فست فود مک دونالد با بیش از سی و هفت هزار شعبه در سراسر دنیا یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین فست فودهای دنیا محسوب می گردد. سیب زمینی سرخ شده این فست فود غلی رغم آن که نمک دارد و چندان غذای سالمی محسوب نمی شود، اما یکی از پرطرفدارین ها بوده و هست.

همبرگر بیگ مک در فست فود مک دونالد

iranhfc

iranhfc

دومین غذای محبوب و پرطرفدار در میان فست فودها بیک مک است که باز هم در همان فست فود محبوب و مشهور مک دونالد عرضه می گردد.

هپی میل (Happy Meal) در فست فود مک دونالد

iranhfc

iranhfc

هپی میل معمولا یک بسته غذایی است که همراه با وسیله کوچکی عرضه می گردد. هپی میل را معمولا برای کودکان ارائه می کنند و به همراه بسته غذایی که برای کودکان در نظر گرفته شده، یک اسباب بازی کوچک نیز ارائه می شود.

مرغ طعم دار در فست فود KFC

iranhfc

iranhfc

فست فود  KFC بیش از بیست هزار شعبه در 125 کشور مختلف دارد. مرغ طعم دار شده آن یکی از فست فودهای بی نظیری است که به مشتریان عرضه می شود. این فست فود شناخته شده و مشهور مرغ خود را توسط 11 نوع ادویه و گیاه مختلف طعم دار می کند و به مشتریان خود عرضه می دارد. یکی دیگر از غذاهای پرطرفدار این فست فود ساندویچی است که در آن به جای نان همبرگر از دو فیله مرغ سوخاری شده استفاده می شود.

ساندویچ ایتالیایی BMT در فست فود ساب وی

iranhfc

iranhfc

فست فود ساب وی 38 میلیون نوع ساندویچ مختلف به مشتریان خود عرضه می کند. یکی از محبوب ترین ها نیز همین ساندویچ ایتالیایی است که از سوسیس سالامی، پپرونی و گوشت تشکیل شده است.

پیتزا پپرونی در فست فود پیتزا هات

iranhfc

iranhfc

پیتزا هات در سراسر دنیا 5900 شعبه داردو یکی از پرطرفدارترین پیتزاهای آن نیز، پیتزا پپرونی است.

نوشیدنی فراستی در فست فود وِندی (Wendy)

iranhfc

iranhfc

فست فود وندی در بیش از 30 کشور جهان شعبه دارد و بیش تر به دلیل همبرگرهای خوش مزه ای که به مشتریانش عرضه می کند شناخته شده است. اما یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین ایتم های منوی این فست فود نوشیدنی فراستی است که از شکلات تهیه می شود.

Whopper در فست فود برگر کینگز

iranhfc

iranhfc

همبرگر های برگر کینگز را همه می شناسند. یک چهارم پوند گوشت که همراه با سس مایونز در میان نان همبرگر قرار می گیرد و بهخ مشتریان عرضه می شود. برگر کینگز در بیش از 69 کشور مختلف در سراسر دنیا شعبه دارد.

کرانچی تاکو در فست فود تاکو بل

iranhfc

iranhfc

تاکو بل در سراسر دنیا بیش از 7000 شعبه دارد و یک از محبوب ترین و پرطرفدارترین ساندویچ های آن نیز سساندویچ کرانچی است که با نان تورتیلا تهیه می گردد.

وافل سرخ شده در فست فود Chick-fil-A

iranhfc

iranhfc

این وافل ها یکی از پرطرفدارترین ها در این فست فود هستند و نکته جالب در مورد آن ها این است که از سال 1985 دستور تهیه آن ها هیچ تغییری نکرده است.

ساندویچ مرغ در فست فود Chick-fil-A

iranhfc

iranhfc

این فست فود انواع مختلفی از ساندویچ ها را به مشتریان خود عرضه می کند. ولی این ساندویچ ساده و خوش مزه پس از سال ها و در رقابت با رقبای مختلف، هم چنان یکی از خوش مزه ترین ها و در نتیجه پرطرفدارین ترین ها باقی مانده است.

برگر میگو در فست فود KFC

چین یک از پرجمعت ترین  و محبوب ترین کشورهاست و فست فود KFC نیز یکی از قدرتمندترین برندهای غذایی چین محسوب می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه