غذای محبوب فست فودهای مشهور

غذای محبوب در فست فودهای مشهور منحصرا مخصوص همان شهر و حتی همان رستوران است. امروزه فست فودها در رقابت با یکدیگر هر روز غذاها و خوراکی های جالب تر و خوش مزه تری ارائه می دهند تا بتوانند مشتریان خود را نگه دارند و مشتریان بیش تری نیز جذب کنند. علاوه بر غذاهایی که در منو وجود دارند ممکن است آن ها خوراکی هایی داشته باشند که حتی نامی از آن ها به طور مستقیم در منو ذکر نشده است.

در این مطلب می خواهیم 11 غذایی را به شما معرفی کنیم که حتی ممکن است کارکنان فست فود نیز از وجود آن ها مطلع نباشند. درست است که نام این غذاها ممکن است در منو وجود نداشته باشد اما شما با توصیف ان چه که می خواهید می توانید غذایی دریافت کنید که بسیار خوش مزه و لذیذ است.

کوه گوشت در فست فود Arby

iranhfc

iranhfc

این غذا درست همان چیزی است که با شنیدن نام آن در ذهن شما نقش می بندد. یک کوه ازهر گونه گوشتی که در این فست فود وجود دارد. روی این گوشت های خوشمزه و کبابی نیز مقداری پنیر سوییسی و پنیر چدار وجود دارد که طعم بسیار خوبی به این غذای خشمزه می دهد. این ساندویچ به قیمت ده دلار در فست فود Arby ارائه می شود و کمی هم گران است. اما نکته اینجاست که بعد از خوردن آن احتمالا به مدت یک هفته نمی توانید غذا بخورید!

همبرگر خودکشی در فست فود Burger King

iranhfc

iranhfc

این غذای مخفی در این فست فود معروف، به کوه چهارتایی مشهور است. این غذا یک ساندویچ همبرگر است که از چهار لایه همبرگر به همراه چهار لایه پنیر همراه با بیکن و سس مخصوص تهیه می شود. اگر واقعا قصد سفارش دادن و خوردن چنین همبرگر عظیمی را دارید که با نام همبرگر خودکشی شناخته می شود، پس می توانید نصف پرس سیب زمینی سرخ شده و نصف پرس حلقه های پیاز سوخاری نیز به سفارش خود اضافه کنید.

چیز کیک بلوبری همراه با چیز کیک در فست فود Chick-Fil-A

در مورد این خوراکی خوش مزه زیاد مطمئن نباشید که حتما در اینت فست فود بتوانید آن را سفارش دهید، اما در این فست فود معروف چنین خوراکی خشمزه ای برای مشتریان تهیه می شد. این خوراکی چیزی نیست جز ترکیب چیز کیک بلوبری در میلک شیک وانیلی. حتما آن را امتحان کنید و طعم بی نظیر آن را بچشید.

بوریتودیلا در فست فود Chipotle

iranhfc

iranhfc

کوسادیلا (quesadilla) یک غذای شناخته شده مکزیکی است. این غذا نوعی نان مکزیکی به نام تورتیلا است که پنیر ددر آن وجود دارد و داغ شده است. بوریتو نیز نوعی ساندویچ است که با استفاده از نان مکزیکی تورتیلا تهیه می شود و در آن برنج، حبوباتی مانند لوبیا و گوشت مرغ یا گاو وجود دارد. بریتودیلا ترکیبی از این دو غذای خوش مزه است. ساندویچی که از نان کوسادیل درآن استفاده شده و ترکیباتی مانند بوریتو دارد.

دوبل برگر پنیر کبابی در فست فود Five Guy

اگر شما فردی گیاهخوار نیستید، پس می توانید یک دوبل برگر با پنیر کبابی را همراه با سیب زمینی سرخ شده و برگر و سایر مخلفات را دراین فست فود معروف سفارش دهید و واقعا از خوردن آن لذت ببرید.

سه گانه در فست فود KFC

احتمالا در مورد ساندویچ های دوگانه فست فود KFC شنیده اید. ساندویچ های دوگانه ساندویچ هایی بودند که از دو قطعه مرغ سوخاری تهیه می شدند که در میان آن دو قطعه بیکن، پنیر وجود داشت. این ساندویچ های سه گانه در واقع سه گانه همان ساندویچ های دوگانه بسیار خوشمزه و اشتها برانگیز هستند.

همبرگر باد، آب و دریا در فست فود McDonald

iranhfc

iranhfc

اگر شما به شعبه ای از فست فود مک دونالد رفتید و نمی دانستید که از میان انواع همبرگرهای خشمزه موجود کدام یک را انتخاب کنید، حتما این ساندویچ را انتخاب نمایید. این ساندویچ ترکیبی از همبرگر بیگ مک، با مک چیکن (همبرگر مرغ) و همبرگر ماهی است و مطمئنا برای شما تجربه بی نظیری در زمینه خوردن ساندویچ همبرگر خواهد بود.

همبرگر بیکن و بادام زمینی در فست فود Shake Shack

این نوع همبرگر تنها در یک آخر هفته در فست فود Shake Shack سرو شد. پس از آن به دلیل مسائل مربوط به آلرژی و حساسیت موجو این همبرگر از منوی این فست فود حذف گردید. اما شما هنوز هم می توانید در این فست فود مشهور این همبرگر خوشمزه را اگر چه در منو وجود دارد، سفارش دهید.

اسپرایت بنفش در فست فود Sonic

چیزی که باعث به وجود رنگ بنفش شده است ترکیب لیموناد با آب ذغال اخته است. حتما این نوشیدنی بی نظیر را امتحان کنید.

هالک شگفت انگیز در فست فود Taco Bell

 این غذا را می توان یک غذای سالم و مفید دانست. چرا که به جای پنیر در این غذا از سس گواکامول Guacamole sauce استفاده شده است که بسیار مفید است. در این سس از آواکادو، پیاز، آب لیمو، گشنیز، گوجه فرنگی و سیر استاده می شود و به همین دلیل این غذا را می توان غذایی مفید و سالم دانست.

مکعب های گوشتی  در فست فود Wendy

iranhfc

iranhfc

در مرود این غذا اولین نکته این است که اسم آن اصلا اشتها برانگیز نیست. این ساندویچ کاملا شبیه ساندویچ های همبرگر معمولی است که کاملا با مکعب های گوشتی پر شده باشد.


انواع سوسیس

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه