فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

فروش هدفدار در فست فود یا کافی شاپ

رویای فروش ایده آل مخصوصا در مرحله راه اندازی فست فود یا کافی شاپ سبب هزینه های هنگفت بی سرانجام در تبلیغات گردیده است.
خیلی از مجموعه ها حتی با مشاهده حرکت های اشتباه و بی سرانجام سایرین،بدون داشتن برنامه تبلیغاتی مناسب،بدون تعیین بازار هدف شروع به تبلیغات می نمایند که با چند حالت زیر روبرو می گردند:

شاید در برخی موارد روش آزمون و خطا توانسته باشد در حل برخی از مسائل به کمک شما بیاید،اما زمانی که تصمیم ها با بار مالی فراوانی توام می باشند این مشکل دو چندان می گردد و نیاز به حضور متخصصان حرفه ای احساس می گردد.
اما فروش ایده آل تعریف خاص خود را دارد. هر چند اهمیت تعیین استانداردهای فروش در مرحله راه اندازی فست فود، بسیار حائز اهمیت می باشد، و در این مرحله سقفی برای فروش در نظر گرفته نمی شود، اما شایان ذکر است که در واقعیت فروش در فست فود دارای حد و مرزی مشخص می باشد. شاید بتوان عناصر محدود کننده را در آیتم های زیر تشریح نمود:

  • محدودیت در فضا: البته این محدودیتها شامل محدودیتهایی در سالن، آشپزخانه، ورودی و غیره می تواند باشد.
  • محدودیت در تجهیزات: همانطور که می دانید ماشین آلات دارای یک ظرفیت اسمی و یک ظرفیت عملی هستند که هر دو دارای محدودیت می باشند.
  • محدودیت در منابع انسانی: محدودیت در منابع انسانی چه از نظر تعداد، چه از نظر توان و کارایی

همانطور که می بینید، فروش دارای سقف می باشد، فروش ایده آل قطعا فروشی است بالاتر از نقطه سر به سر، نقطه ای که در آن تمامی هزینه های ما پوشش داده شده است. برای رسیدن به فروش هدفدار و پایدار نیاز به برنامه ریزی می باشد. برنامه ای جامع که در آن مرحله به مرحله اهداف دنبال می شود.
گروه iranhfc  با توجه به ایجاد بسترهای مناسب در مرحله راه اندازی فست فود، به فروش هدفدار می اندیشد.

منو