فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

فست فود کی اف سی

متاسفانه به دلایل نا آگاهی برخی از هموطنان عزیز گروهی به جعل و فروش برند kfc  در کشورمان پرداخته اند که باعث بسی تاسف وتاثر است.
از مضرات این حرکت نا شایست:

  • تخریب برند سازی در صنعت غذا
  • تخریب افکار عمومی
  • ترویج جعل
  • ….

می توان نام برد. گر چه شاید قوانین حمایت از حقوق معنوی در این راستا نیاز به پیشرفتهای بیشتری داشته باشد،اما آگاهی هموطنان عزیز مانع از سوء استفاده برخی از افراد سود جو که گاها مبالغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان برای این نام جعلی بی پشتوانه دریافت می نمایند باشد.
اگر خواهان استفاده از مزایای یک برند با پشتیبانی گسترده در  فست فود هستید، توصیه ما به شما برند فست فود های زنجیره ای رونفیله می باشد.
برند رونفیله یک برند داخلی با پشتوانه قانونی و همچنین دارای برنامه و چشم انداز مناسبی است که باعث رشد و همچنین به بار نشستن سرمایه سرمایه گذاران این حوزه خواهد گردید.از نکات بارز و منحصر به فرد این برند پشتوانه علمی و اجرایی گروه iranhfc می باشد که موجب تولید محتوی مناسب همچون برند های معتبر جهانی گردیده است. شایان ذکر است برند رونفیله یک درصد از حجم سرمایه گذاری متغیر را به عنوان فروش گارانتی می نماید. که این خود موجب دلگرمی و امیدواری کسانی است که قصد حضور در این بازار را داشته ولی نمی توانند ریسک قابل توجه در سرمایه گذاری خود را تحمل نمایند.
گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ iranhfc

منو