فود کورت، ضامن موفقیت مرکز خرید

فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

فود کورت، ضامن موفقیت مرکز خرید

فود کورت، ضامن موفقیت مرکز خرید

امروزه ما به مکان هایی نیاز داریم که در آن بتوانیم مردم را دور هم جمع کنیم. مکان هایی که مردم بتوانند با آرامش در آن جا بنشینند، به استراحت بپردازند و دوستان خود را ملاقات کنند.

مراکز خرید در سال های اخیر مکانی عمومی و اجتماعی محسوب می شوند. طی تحقیقات اخیر80درصد از مردم همراه با شخصی دیگر به خرید می روند.

تجربه غذا خوردن در کنار دوستان و اعضای خانواده و در نظر گرفتن صرف وعده غذایی به عنوان یک فعالیت اجتماعی باعث شده است که مردم هنوز رفتن به مراکز خرید و فود کورت ها را به خرید آنلاین و نشستن در منزل ترجیح بدهند. بنابراین طبق نظر کارشناسان راه اندازی فود کورت می تواند ضامن موفقیت مراکز خرید باشد، علاوه بر آن که با افزایش مشتریان مرکز خرید، در واقع مشتریان فود کورت نیز بیش تر می شوند و سودآوری فود کورت افزایش می یابد.

فود کورت ها باعث افزایش ارزش و سود آوری مراکز خرید می شوند.

فود کورت، ضامن موفقیت مرکز خرید

بزرگترین و مهمترین کاری که فود کورت در یک مرکز خرید انجام می دهد این است که باعث می شود مشتریان زمان بیش تری را در فود کورت بگذرانند و هر چه مشتریان بیش تر در مرکز خرید بمانند در نتیجه بیش تر خرید می کنند. بررسی ها نشان می دهند که مشتریان در مراکز خریدی که فود کورت در آن ها وجود دارد، 20درصد زمان بیش تری را نسبت به مراکز خرید دیگر صرف می کنند.

فود کورت ها سود آوری زیادی برای مراکز خرید دارند. امروزه مردم به دنبال به دنبال غذاهای سالم و تازه هستند و این اساسی ترین هدف فود کورت به شمار می رود. مشتریانی که به مراکز خرید می آیند برای صرف یک وعده غذایی خوش مزه به فود کورت مراجعه می کنند و اگر فود کورت خدمات خوبی به آن ها ارائه کند، آن ها تشویق می شوند که باز هم به آن جا بیایند و به همین شکل تعداد مشتریان فود کورت و مرکز خرید روز به روز بیش تر خواهد شد.

راه اندازی فودکورت

از طرفی تعدادی از مشتریان نیز به دنبال گرفتن یک وعده غذایی سریع  و راحت هستند. فود کورت این بخش از خواسته های آنان را نیز فراهم می کند. فود کورت این امکان را فراهم می کند تا مشتریان در کنار فعالیتی مانند خرید کردن که معمولا مردم همراه با دوستان و خانواده خود انجام دهند، به مکان راحتی بیایند و به همراه همان دوستان و اعضای خانواده بتوانند خوراکی و یا غذای مورد علاقه خود را میل کنند و از خرید و غذای خود لذت ببرند.

به طور کلی می توان گفت که صنعت راه اندازی فود کورت در مراکز خرید صنعتی است که اگر درست در آن راه قدم بگذارید می تواند موفقیت چشمگیری برای شما در پی داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه