فیلتر هنی پنی – فیلتر اورجینال دستگاه سرخ کن هنی پنی

فیلتر هنی پنی ، فیلتر روغن هنی پنی ، فیلتر پمپ روغن ، فیلتر پمپ روغن هنی پنی ، فیلتر پارچه ای هنی پنی ، فیلتر تصفیه روغن هنی پنی ، فیلتر هنی پنی

فیلتر هنی پنی

فیلتر روغن هنی پنی

فیلتر هنی پنی : یکی از ویژگی های سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی این است که می تواند روغن را تصفیه نماید. این تصفیه از نوع فیزیکی بوده و ذرات معلق در روغن را می‌گیرد. این فرآیند توسط فیلترهای فلزی دستگاه و همچنین فیلتر کاغذی صورت می‌پذیرد.

 

فیلتر هنی پنی

یکی از ویژگی های سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی این است که می تواند روغن را تصفیه نماید. این تصفیه از نوع فیزیکی بوده و ذرات معلق در روغن را می‌گیرد. این فرآیند توسط فیلترهای فلزی دستگاه و همچنین فیلتر کاغذی صورت می‌پذیرد.
فیلتر کاغذی در زمان تعویض روغن باید تعویض گردد و لذا نیاز به این فیلتر بسیار اساسی است.
کارتن فیلتر هنی پنی حاوی دو بسته 50 عددی (مجموعاً 100 عدد) است.
فیلتر هنی پنی یک پک پارچه‌ای است که برای فیلتر کردن روغن دستگاه هنی پنی استفاده شده و جزء اقلام مصرفی هر فست فودی می‌باشد.
عرضه فیلتر هنی پنی به صورت کلی و خرده فروشی توسط گروه IRANHFC انجام می‌پذیرد.
با ما باشید تا اطلاعات کاملی پیرامون نحوه فیلتر کردن روغن هنی پنی بدست آورید.
فیلتر هنی پنی
فیلتر هنی پنی از جنس پارچه سلولزی قابل نفوذ در مقابل جریان روغن ساخته شده است. همانطور که می دانید روغن سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی به دلیل پخت‌های مکرر و ریزش قطعات مرغ و پولک‌های آنها بعد از مدت کوتاهی مملو از تکه‌های آرد و مرغ می‌گردد. به طوری که اگر روغن تصفیه نشود و این تکه‌ها از روغن جدا نشوند، باعث سوخته شدن روغن و طعم نامطبوع مرغ سوخاری می‌گردد.
روش تصفیه کردن روغن دستگاه هنی پنی
سرخ کن مرغ هنی پنی از یک سیستم تصفیه روغن بسیار حرفه‌ای برخوردار است، به طوری که سیستم تصفیه آن به ترتیب زیر می‌باشد:
• ابتدا شیر تخلیه را باز ‌کنید تا روغن به صورت کامل وارد تانک پایینی گردد و دیگر هیچگونه روغنی در مخزن نباشد.
• سپس شیر تخلیه را ببندید، زیرا اگر این کار را نکنید روغن پس از پمپ شدن دوباره وارد تانک پایینی می‌شود.
• حالا شیر پمپ را باز کرده و بعد از آن دکمه پمپ را که روی پنل یا همان کامپیوتر دستگاه هنی پنی است، روشن کنید.
• روغن به آرامی شروع به بالا آمدن می کند، که این عمل با صدا همراه است. روغن در مخزن دستگاه به آرامی بالا می‌آید که تقریبا زمانی بین یک الی دو دقیقه می‌کشد.
• بعد از این که روغن به صورت کامل بالا آمد، شروع به تشکیل حباب می‌کند. زیرا وقتی در تانک روغن باقی نمانده باشد، پمپ هوا می‌کشد. پس این حباب‌ها نشانگر آن است که روغن به صورت کامل مکش شده است.
• سپس دکمه پمپ روی برد را خاموش کرده و شیر پمپ را ببندید.
در اینجا کار تصفیه روغن دستگاه هنی پنی به پایان رسیده است.
کل فرآیند تصفیه زمانی اتفاق می‌افتد که روغن وارد تانک پایینی می‌شود. وقتی روغن پایین می‌ریزد، درون مخزن جمع شده و با روشن کردن پمپ عمل تصفیه روغن شروع می‌شود. روغن ابتدا از فیلتر کاغذی گذشته و سپس وارد لوله پمپ می‌شود. یعنی فیلتر کاغذی جلوی تکه‌های آرد و تکه‌های مرغ را می‌گیرد تا روغن صاف شده و توسط پمپ به درون مخزن برگردد.
اگر کاغذ فیلتر هنی پنی از جنس خوبی نباشد عمل تصفیه به خوبی صورت نمی‌پذیرد. لذا اهمیت کاغذ فیلتر هنی پنی در اینجا بخوبی معلوم می‌شود.
• برای تهیه فیلترهای هنی پنی اورجینال با شماره های ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷ – ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷ تماس بگیرید.
• گروه iranhfc با واردات فیلتر هنی پنی با کیفیت طول عمر پمپ‌های دستگاه هنی پنی را افزایش داده است. یعنی شما با داشتن فیلترهای هنی پنی با کیفیت که از گروه iranhfc تهیه نموده اید می توانید پمپ‌هایی را داشته باشید که طول عمر بالاتری دارند.
• گروه iranhfc با واردات خط تولید مرغ سوخاری به تمامی کسانی که قصد راه اندازی این خط را دارند کمک شایان ذکری می‌نماید. تجهیز و راه اندازی این خطوط توسط گروه iranhfc صورت می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه