فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

مزایای رقابتی رونفیله

تبلیغات برند توسط گروه IRANHFC
از آنجایی که هزینه های تبلیغاتی برای هر کسب و کاری بالا میباشد گروه iranhfc برای توسعه برندینگ رونفیله برنامه های مدون تبلیغاتی را در فضای مجازی و به صورت تبلیغات در فضای بیرونی در نظر گرفته که با توجه به این شرایط نمایندگی های برند رونفیله از انجام هزینه های بالای تبلیغاتی معاف هستند .
 
پشتیبانی رایگان تلفنی :
گروه IRANHFC با سالها تجربه  در زمینه راه اندازی فست فود و رستوران و کافی شاپ و ارایه مشاوره به بسیاری از فعالان در این کسب کارها این بار با تجربه کسب شده در طی سالیان متمادی فعالیت ، اقدام به رصد نمایندگان برند رونفیله مینماید و با ارایه مشاوره رایگان تلفنی به نمایندگان رونفیله در جهت موفقیت در کسب و کارشان بدون هیچ گونه هزینه ای آنها را یاری میکند .
 
مطالعات مقدماتی و … رایگان :
مطالعات مقدماتی ، تهیه بیزینس پلن ، طراحی گرافیکی و ۳D یک از خدماتی است که گروه IRANHFC  با صرف هزینه حدود ۲۰ میلیون تومان در بخش راه اندازی فست فود برای رستورانها و فست فودها انجام میدهد . اما این بار برای برند رونفیله و نمایندگان این برند  با قدرت بیشتر و فنی تر به صورت رایگان این خدمات را ارایه مینماید.
 
انجام صفر تا صد پروژه :
یک دیگر از مزایای داشتن نمایندگی برند رونفیله انجام پروژه از ابتدا تا انتها توسط IRANHFC میباشد و یا به زبان ساده تر کلید محل مورد نظر خود را تحویل میدهید و پروژه را نهایی و آماده به شروع کار تحویل خواهید گرفت . گروه IRANHFC از صفر تا صد پروژه را برای شما انجام خواهد داد و در نهایت فقط شما شروع به فروش و فعالیت خواهید کرد %
 
شعبه دوم رایگان :
برند رونفیله با صرف هزینه حدود ۳۰ میلیون تومان اقدام به اعطای نمایندگی میکند اما برای نمایندگان خود مزیتی را قائل شده است به این صورت که یک شعبه را به صورت رایگان به نمایندگان خود خواهد داد و آنها میتوانند نمایندگی دوم را به هر کسی که خواستند بفروشند و یا اینکه خود اقدام به راه اندازی آن کنند . ( البته این مهم برای ده شعبه اول امکان پذیر می باشد)
 
 
 
اعطای سود معرفی برند :
نمایندگان برند رونفیله بعد از شعبه دوم که به صورت رایگان حق اعطای نمایندگی به آنها داده میشود میتوانند با معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی برای اعطای نمایندگی های دیگر  تا ۵۰ درصد سود برند را از آن خود کنند . به عبارتی به ازای معرفی و اعطای نمایندگی های دیگر ۱۵ میلیون تومان کسب کنند .
 
برند ثبت شده تک برگ :
کمتر برندی است که دارای سند تکبرگ ثبت برند باشد اما برند رونفیله دارای سند تک برگ میباشد  این نشانه عزم قوی گروه IRANHFC  برای توسعه این برند و ارایه خدمات مطلوب میباشد.
 
IRANHFC خود شعبه ای نمیزند!
اکثر برندهای زنجیره ای در ابتدا خود شعبه ای را راه اندازی کرده  و بعد از مدتی اقدام به اعطای نمایندگی میکنند . اما تیم تحقیق و توسعه گروه iranhfc  با توجه به تحقیقاتی که انجام داده معایب این کار را بررسی نموده و متوجه این موضوع گردیده است که اکثر قریب به اتفاق این برندها تمرکز فعالیت و ارایه خدمات خوب به مشتریان را تنها در شعبه مرکزی خود انجام میدهند و در اصل در حق شعب دیگر اجحاف میشود . با توجه به این مسله گروه IRanhfc  اقدام به راه اندازی هیچگونه شعبه ای نمیکند و تنها به ارایه خدمات مشاوره ای و رصد شعب خود در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان پیشرفت و بالا بردن کیفیت میکند تا اجحافی هم در حق هیچ یک از شعب نشود .
 
خلاصه مزایا :

  • بدون هیچگونه هزینه تبلیغاتی شروع کنید IRANHFC جای شما تبلیغ میکند .
  • توسط یک تیم مجرب و با تجربه راه اندازی فست فود، پشتیبانی میشوید.
  • قدمهای ابتدایی مهمترین بخش موفقیت در کسب و کار شماست. رایگان این تجربیات را در اختیار داشته باشید .
  • صفر تا صد پروژه را بدون هیچ دردسری برای شما انجام میدهند.
  • یک نمایندگی دیگر بدون پرداخت حق امتیاز بزنید و یا امتیاز یک نمایندگی را برای خود بفروشید .
  • در اعطای نمایندگی تا ابد ۵۰% با IRANHFC شریک باشید .
  • دارای نمایندگی برندی هستید که سند تک برگ دارد .
  • تمامی شعب یکسان هستند و اجحافی در حق هیچ یک از شعب نمیشود چون IRANHFC خود شعبه نمیزند%

منو