فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

نمایندگی فست فود با شرایط ویژه

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد راه اندازی فست فود  را دارید، قطعا به خرید و گرفتن نمایندگی فست فود اندیشیده اید.
سوالات متعددی در این حوزه ممکن است به ذهن شما برسد که این سوالات می تواند به شرح زیر باشد:

 • برند فست فود مورد نظر چه غذاهایی را ارائه می کند؟
 • برند فست فود مورد نظر به چه متراژی از فضا نیاز دارد؟
 • برند فست فود مورد نظر چه مبلغی را به عنوان حق فرانچایز دریافت خواهد نمود؟

 
در این مطلب قصد داریم به تشریح سوالات فوق بپردازیم.
راه اندازی فست فود

برند فست فود مورد نظر چه غذاهایی را ارائه می کند؟

شما باید با توجه به سرمایه و ذائقه بازار هدف خود اقدام به خرید برند نمایید. شما نمی توانید برای یک شهرستان کوچک یک منو ایتالیایی خاص با قیمت های بالا را بیاورید. گاها مشاهده می شود بعضی از صاحبان فست فود بدون مطالعه اولیه اقدام به خرید برند می نمایند و عموما از عاقبت خوبی برخوردار نیستند.
منوی فست فودها معمولا شامل غذاهایی همچون:

 • مرغ سوخاری
 • پیتزا
 • ساندویچ – برگر

اگر بخواهیم در این راستا از برندهای معتبر جهانی نام ببریم در مرغ سوخاری فست فود کی اف سی، در برگر مک دونالد و در پیتزا می توانیم به پیتزا هات اشاره نماییم.
در کشور ما ایران خیلی از برندها اقتباس شده از برندهای جهانی می باشند، ولی تعداد زیادی از برندهای داخلی هر سه خط تولید را یکجا دارند. این مهم بنا به دلایل مختلفی از جمله سهم خواهی بیشتر فست فودها صورت می پذیرد. البته شایان ذکر است که مدیریت این همه تنوع کاری بسیار سخت و پیچیده است ولی فست فودهای ایرانی عموما ترجیح می دهند که از این روش پیروی کنند.
iranhfc

برند فست فود مورد نظر به چه متراژی از فضا نیاز دارد؟

اگر شما صاحب یک مغازه باشید قطعا با محدودیت فضا روبرو هستید، ولی اگر قرار است که مغازه ای را اجاره نمایید این محدودیت برای شما وجود ندارد. بهتر است کسانی که صاحب مغازه هستند ابتدا به ساکن سوالاتی را در مورد فضای مورد نیاز بپرسید. این فضا به دوبخش تقسیم می شود، یکی آشپزخانه و دیگری سالن می باشد. توجه کنید که سالن باید با آشپزخانه مطابقت داشته باشد. یعنی سالن باید ظرفیت سرویس دهی مناسب را داشته باشد. گاها مشاهده می شود که یک آشپزخانه فول امکانات با سی متر سالن افتتاح می گردد. که در این حالت سرویس دهی به نحو احسنت صورت نمی پذیرد. در حقیقت شما با ظرفیت پایین تری کار خواهید کرد.
iranhfc

برند فست فود مورد نظر چه مبلغی را به عنوان حق فرانچایز دریافت خواهد نمود؟

اصولا هر برندی برای اعطای نمایندگی مبلغی را به عنوان حق برند دریافت خواهد نمود. و ماهیانه درصدی را به عنوان حق فروش دریافت خواهد نمود. این اعدا بسیار متفاوت می باشد. البته پرداخت بالاتر هر کدام از این اعداد با ریسک ها و مزایایی همراه خواهد بود. به طور مثال اگر شما پول کمتری را به عنوان حق برند پرداخت نمایید و درصد بالاتری را ماهیانه پرداخت کنید از بابت دریافت خدمات عالی خیالتان راحت خواهد بود. گاها برخی از برندها با دریافت حق برند بسیار بالا در حدود چند صد میلیون تومان درصد از فروش دریافت نمی کنند، ولی متاسفانه خدمات خوبی به مشتریان ارائه نمی کنند.
در بخش بعدی این مقاله مایل هستیم شما را با برندی متمایز و ویژه با شرایط خوب آشنا نماییم.
خدمات گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی رستوران IranHFC در بخش تبلیغات و برندسازی رستوران شامل:

 • برندسازی (برندینگ) رستوران
 • فروش برندهای معتبر رستوران
 • واگذاری امتیاز رستورانهای زنجیره ای
 • مشاوره و سیاست گذاری تبلیغات و فروش

 اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله با شرایط ویژه و نرخ بازگشت سریع سرمایه به سبک توربو در جهت توسعه صنعت غذای سالم در دو مدل اکسپرس و کلاسیک با اتکا به دانش فنی روز دنیا و متخصصین داخلی منطبق با بالاترین استانداردهای کیفی و اقتصادی امکان سرمایه گذاری برای فعالین اقتصادی را در شرایطی بدون ریسک و با جذابیت های منحصر به فرد فراهم نموده است.منو این مجموعه در اکسپرس شامل سوخاری، پیش غذا، نوشیدنی و منو مجموعه در کلاسیک شامل: پیتزا، ساندویچ، برگر، سوخاری، پیش غذا، نوشیدنی میباشد. از مزایای برند رونفیله می توان به موارد زیر اشاره نموده:

 • دانش فنی بالای مدیریتی با تخصص های گوناگون.
 • داشتن داکیومنت های جامع و کامل همانند برندهای معتبر دنیا همچون مک دونالد، kfc، پیتزا هات.
 • حمایت و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته.
 • مزیت رقابتی مجموعه.
 • تجربه ارزنده و منحصر به فرد گروه IRANHFC.
 • شرایط سهل و آسان برای نمایندگی ها.

با سرمایه گذاری در برند رونفیله و تهیه امتیاز نمایندگی آن، شما می توانید صاحب یک کسب و کار پر رونق شوید.
iranhfc

مزایای رقابتی فست فودهای زنجیره ای رونفیله

تبلیغات برند فست فود زنجیره ای رونفیله

از آنجایی که هزینه های تبلیغاتی برای هر کسب و کاری بالا میباشد گروه iranhfc برای توسعه برندینگ رونفیله برنامه های مدون تبلیغاتی را در فضای مجازی و به صورت تبلیغات در فضای بیرونی در نظر گرفته که با توجه به این شرایط نمایندگی های برند رونفیله از انجام هزینه های بالای تبلیغاتی معاف هستند .

پشتیبانی رایگان تلفنی از برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

گروه IRANHFC با سالها تجربه در زمینه راه اندازی فست فود و رستوران و کافی شاپ و ارایه مشاوره به بسیاری از فعالان در این کسب کارها این بار با تجربه کسب شده در طی سالیان متمادی فعالیت ، اقدام به رصد نمایندگان برند رونفیله مینماید و با ارایه مشاوره رایگان تلفنی به نمایندگان رونفیله در جهت موفقیت در کسب و کارشان بدون هیچ گونه هزینه ای آنها را یاری میکند .

خدمات رایگان برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

مطالعات مقدماتی، تهیه بیزینس پلن ، طراحی گرافیکی و ۳D یک از خدماتی است که گروه IRANHFC با صرف هزینه حدود ۲۰ میلیون تومان در بخش راه اندازی فست فود برای رستورانها و فست فودها انجام میدهد . اما این بار برای برند رونفیله و نمایندگان این برند با قدرت بیشتر و فنی تر به صورت رایگان این خدمات را ارایه مینماید.
iranhfc

انجام صفر تا صد اخر نمایندگی برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

یک دیگر از مزایای داشتن نمایندگی برند رونفیله انجام پروژه از ابتدا تا انتها توسط IRANHFC میباشد و یا به زبان ساده تر کلید محل مورد نظر خود را تحویل میدهید و پروژه را نهایی و آماده به شروع کار تحویل خواهید گرفت . گروه IRANHFC از صفر تا صد پروژه را برای شما انجام خواهد داد و در نهایت فقط شما شروع به فروش و فعالیت خواهید کرد.

شعبه دوم فست فود زنجیره ای رونفیله رایگان:

برند رونفیله با صرف هزینه حدود ۳۰ میلیون تومان اقدام به اعطای نمایندگی میکند اما برای نمایندگان خود مزیتی را قائل شده است به این صورت که یک شعبه را به صورت رایگان به نمایندگان خود خواهد داد و آنها میتوانند نمایندگی دوم را به هر کسی که خواستند بفروشند و یا اینکه خود اقدام به راه اندازی آن کنند . ( تنها برای ده نمایندگی اول )

اعطای سود معرفی برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

نمایندگان برند رونفیله بعد از شعبه دوم که به صورت رایگان حق اعطای نمایندگی به آنها داده میشود میتوانند با معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی برای اعطای نمایندگی های دیگر تا ۵۰ درصد سود برند را از آن خود کنند . به عبارتی به ازای معرفی و اعطای نمایندگی های دیگر ۱۵ میلیون تومان کسب کنند .
راه اندازی فست فود

برند ثبت شده تک برگ فست فود زنجیره ای رونفیله:

کمتر برندی است که دارای سند تکبرگ ثبت برند باشد اما برند رونفیله دارای سند تک برگ میباشد این نشانه عزم قوی گروه IRANHFC برای توسعه این برند و ارایه خدمات مطلوب میباشد.

IRANHFC خود شعبه ای نمیزند!

اکثر برندهای زنجیره ای در ابتدا خود شعبه ای را راه اندازی کرده و بعد از مدتی اقدام به اعطای نمایندگی میکنند . اما تیم تحقیق و توسعه گروه IRANHFC با توجه به تحقیقاتی که انجام داده معایب این کار را بررسی نموده و متوجه این موضوع گردیده است که اکثر قریب به اتفاق این برندها تمرکز فعالیت و ارایه خدمات خوب به مشتریان را تنها در شعبه مرکزی خود انجام میدهند و در اصل در حق شعب دیگر اجحاف میشود . با توجه به این مسئله گروه IRANHFC اقدام به راه اندازی هیچگونه شعبه ای نمیکند و تنها به ارایه خدمات مشاوره ای و رصد شعب خود در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان پیشرفت و بالا بردن کیفیت میکند تا اجحافی هم در حق هیچ یک از شعب نشود .

خلاصه مزایا برند فست فود زنجیره ای رونفیله:

 • بدون هیچگونه هزینه تبلیغاتی شروع کنید IRANHFC جای شما تبلیغ میکند .
 • توسط یک تیم مجرب و با تجربه راه اندازی فست فود، پشتیبانی میشوید.
 • قدمهای ابتدایی مهمترین بخش موفقیت در کسب و کار شماست. رایگان این تجربیات را در اختیار داشته باشید .
 • صفر تا صد پروژه را بدون هیچ دردسری برای شما انجام میدهند.
 • یک نمایندگی دیگر بدون پرداخت حق امتیاز بزنید و یا امتیاز یک نمایندگی را برای خود بفروشید .
 • در اعطای نمایندگی تا ابد ۵۰% با IRANHFC شریک باشید .
 • دارای نمایندگی برندی هستید که سند تک برگ دارد .
 • تمامی شعب یکسان هستند و اجحافی در حق هیچ یک از شعب نمیشود چون IRANHFC خود شعبه نمیزند.

 اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله
برندسازی و واگذاری امتیاز فست فودهای زنجیره ای

منو