فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

هزینه استخدام مشاور برای راه اندازی فست فود و رستوران

هزینه استخدام مشاور برای راه اندازی فست فود و رستوران

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران و آشپزخانه صنعتی،گروه iranhfc

هزینه استخدام مشاور برای راه اندازی فست فود و رستوران

 

هزینه استخدام مشاور برای راه اندازی فست فود و رستوران

یکی از هزینه های اولیه که قبل از راه اندازی فست فود و رستوران صورت می پذیرد، هزینه استخدام مشاور برای  راه اندازی فست فود و رستوران  می باشد. با توجه به اینکه اکثر دوستانی که به تازگی وارد این عرصه پر مخاطره می شوند از اطلاعات کافی برای راه اندازی فست فود و رستوران برخوردار نیستند، لذا حضور کارشناسان خبره می تواند به آنها کمک شایان ذکری بنماید. در این مطلب به صورت اختصاصی به این مهم می پردازیم.

 

در مورد هزینه استخدام مشاور برای راه اندازی فست فود و رستوران باید به موارد و نکات زیر اشاره نماییم:

 

 • منظور از مشاور فردی نیست که تمامی زمان راه اندازی را در کنار شما باشد. اگر شما به دنبال فردی هستید که در تمام مدت زمان راه اندازی کنار شما باشد و به نوعی در این مدت با شما زندگی کند، قطعا شما نمی توانید از مشاوران خبره و حرفه ای استفاده نمایید. گاها مشاهده می شود برخی از افراد بنا به دلایل عاطفی در همه امور مایل هستند که کسی در کنارشان باشد. برای این افراد استخدام مشاور نمی تواند گره گشای مشکلاتشان باشد. زیرا این افراد بنا به این درخواست همیشه از مشاوران بسیار بی کیفیت استفاده می نمایند.

 

 • همه چیز را همگان دانند. اصولا امور مربوط به مشاوره در راه اندازی فست فود و رستوران اموری است که توسط یک تیم حرفه ای ارائه می گردد. لذا نباید انتظار داشت که یک نفر همه چیز را بداند. مسائلی مربوط به دکوراسیون، تجهیزات، آشپزی، مدیریت، اداری و … پس در این حوزه تمامی خدمات توسط یک نفر به شما ارائه نخواهد گردید. گاها مشاهده می شود برخی از افراد فاقد تخصص که با اعتماد به نفس کاذب اقدام به ارائه مشاوره در همه زمینه ها می نمایند. گاها این افراد سطح تحصیلاتی پایین تر از سیکل دارند و برای شما استراتژی بر اساس مدل های پیشرفته را می خواهند بیان کنند که در پایان چیزی جز خروج سریع از بازار و ورشکستگی مطلق را برای شما نخواهد داشت.

 

 • اصولا فرایند مشاوره و راه اندازی فست فود و رستوران هزینه بر می باشد. و گروه هایی که اقدام به ارائه این خدمات می نمایند هزینه های بالایی را نیز خود می پردازند. پس منطقی است که هزینه بالایی را نیز به شما پیشنهاد دهند. گاها برخی از افراد با هزینه بسیار پایین این کار را انجام می دهند که در پایان شما شاهد این خواهید بود که بخش اعظمی از خدمات به شما داده نشده است. اصولا خدمات راه اندازی چیزی بین ده تا هشتاد میلیون برای شرکت ارائه دهنده خدمات هزینه دارد. و گاها در بعضی از قراردادها شرکت زیان می دهد.

 

 • حجم خدمات درخواستی تاثیر بسیار مستقیمی روی هزینه استخدام مشاور شما دارد. بدیهی است اگر شما فقط یک بیزنس پلان برای راه اندازی فست فود یا  رستوران خود بخواهید این هزینه با هزینه خدمات جامع و کامل متفاوت می باشد. گروه های حرفه ای با معرفی پکیج های گوناگون اقدام به ارائه خدمات می نمایند.

 

 • همیشه سعی کنید از افراد و شرکت های معتبر که دارای توان مالی بالاتری هستند استفاده نمایید قطعا کسانی که هیچ آدرسی ندارند، هیچ کمکی به شما نمی توانند بکنند و در حقیقت سرمایه گذاری شما با ریسک بالایی برخوردار خواهد بود زیرا این افراد پاسخگو نیستند و هر از گاهی می آیند و می روند.

 

 • هزینه پکیج های گروه iranhfc  در پنج پکیج با خدمات متفاوت ارائه می گردد که قیمت هر یک به ترتیب زیر می باشد:

 

 • پکیج شماره یک: مبلغ     ۱۸٫۳۲۵٫۰۰۰      تومان

 

 • پکیج شماره دو: مبلغ      ۲۸٫۸۲۵٫۰۰۰      تومان

 

 • پکیج شماره سه: مبلع     ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰      تومان

 

 • پکیج شماره چهار: مبلغ    ۵۳٫۳۲۵٫۰۰۰      تومان

 

 • پکیج شماره پنج: مبلغ      ۱۰۳٫۸۲۵٫۰۰۰    تومان

 

 

مشتریان می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی iranhfc  از شرایط خدمات و سایر موارد اطلاعات کافی را کسب نموده و اقدام به خرید خدمات مورد نیاز خود بنمایند.

 

منو