فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران و آشپزخانه صنعتی،گروه iranhfc

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

 

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

یکی دیگر از هزینه ها در مرحله راه اندازی فست فود یا رستوران هزینه طراحی دکوراسیون داخلی فست فود یا رستوران می باشد. معمولا طراحی دکوراسیون داخلی در یک فضای سه بعدی صورت می پذیرد. این طراحی یک بعد خلاقانه و هنری و یک بعد مهندسی دارد.

 

در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است شما به موارد زیر توجه کنید:

 

  • مدت زمان اجرایکی از نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون در رستوران و فست فود به آن توجه نمود مدت زمان اجرای پروژه می باشد. با توجه به اینکه ماهیت کسب و کار رستوران و فست فود انتفاعی می باشد، و زمان یعنی هزینه شما باید از طراحی دکور با ریزه کاری های بسیار زیاد خوداری نمایید. زیرا در این صورت ممکن است پروژه خیلی طولانی شود.

 

  • اجرا پذیری:اولین چیزی که در طراحی دکوراسیون داخلی یک فست فود و رستوران باید به آن توجه نمود اجرا پذیری پروژه می باشد. یعنی قابلیت اجرا داشته باشد. گاها مشاهده می شود که طرح یک نقاشی بسیار زیبا است که قابلیت اجرا ندارد. یا اجرای آن در حیطه تخصص کمپانی های خاصی است.

 

  • هزینه اجراهزینه اجرا پروژه یکی از مهمترین فاکتورهای است که باید قبل از طراحی به آن توجه نمود. یک طراح خوب دکوراسیون باید با هزینه ها در اجرای پروژه آشنا باشد. گیریم شما یک پروژه بسیار زیبا و مشتری پسند را طراحی نمودید ولی زمانی که هزینه اجرای آن خارج از توان شماست یا محدودیت در اجرای آن دارید، نتیجه گیری می شود که طرح شما بلا استفاده و نامناسب است.

 

  • جذابیت:هر طرحی باید جذاب باشد، مهم نیست که شما برای این طرح چقدر هزینه نموده اید در هر صورت باید جذاب و چشم نواز باشد. جذابیت در دکوراسیون داخلی یعنی جذب مشتری، جذب مشتری یعنی خرید بیشتر، خرید بیشتر یعنی سود سرشار برای رستوران یا فست فود شما.

 

  • دید بازاریابی:همیشه فست فود یا رستوران خود را همانند یک کارشناس خبره مارکتینگ طراحی کنید. بدانید که شما در اینجا با یک کارگاه کسب درآمد روبرو هستید نه یک سالن پذیرایی با مهمان های خانوادگی. هرگز مارکتینگ را در هیچ مرحله ای از طراحی فست فود یا رستوران خود فراموش نکنید.

 

  • بهداشتی بودن:همیشه اصول بهداشتی را در طراحی فست فود یا رستوران خود بکار ببرید. لذا در این راستا اداره بهداشت الزاماتی را به عنوان اصول بهداشت محیط منحصر به فست فود ها و رستوران ها تنظیم نموده است که استفاده و پایبندی به آن اصول هم به نفع شما و هم مطابق اجرای قانون است.

 

  • ایمنیایمن بودن یک فست فود یا رستوران بسیار مهم است. سعی کنید در طراحی دکوراسیون خود تا حد امکان از متریال خطرناک کمتر استفاده نمایید. شیشه ها و فلزهای نوک تیز می تواند آفت طراحی شما باشد.

 

 

البته ما اعتقاد داریم طراحی خوب یک سرمایه گذاری است نه یک هزینه. لذا در این راستا متخصصین گروه iranhfc  اقدام به تهیه اصول طراحی دکوراسیون داخلی در فست فود و رستوران ها نموده اند که قابل ارائه برای مشتریان این گروه می باشد.

 

تهیه شده توسط گروه  iranhfc

 

منو