فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

هنی پنی ۸۰۰۰ سلطانی برای تهیه مرغ سوخاری در فست فود ها

یکی از تجهیزاتی که شما می توانید در فست فودهای حرفه ای که سوخاری سرو می کنند مشاهده کنید سرخ کن هنی پنی می باشد.بی شک این دستگاه سلطان بی بدیل سوخاری در تمام دنیاست. شاید بتوان ویژگی های این دستگاه را در موارد زیر تلقی نمود:

 1. مشعل توزیع حرارت فوق العاده
 2. سیستم الکترونیکی بی نظیر
 3. فیلترنمودم آسان
 4. ستینگ پر کاربرد
 5. پمپ قدرتمند

البته از سایر ویژگی های آن می توان به وجود خدمات پس از فروش ، لوازم یدکی کافی وتعمیر کاران خبره برای آن نام برد. این دستگاه در مدلهای مختلف در کشور ما وجود دارد. مدلی که پیشنهاد می شود ۸۰۰۰ دیجیتال آن می باشد.

IRANHFC یک از وارد کنندگان دستگاه سرخ کن هنی پنی به ایران می باشد، که سرخ کن های مرغ سوخاری را با پته سبز و از مبادی قانونی گمرک و همچنین با تاییدیه اداره استاندارد وارد کشور می نماید.البته به صورت های دیگر نیز این دستگاه وارد کشور عزیزمان ایران می شود.البته استفاده از تجهیزات خط سوخاری هنی پنی IRANHFC همراه با خدمات زیر می باشد:

 1. یک سال گارانتی کل دستگاه
 2. سه سال گارانتی بورد
 3. پنج سال خدمات پس از فروش
 4. نصب رایگان
 5. کامل بودن پک دستگاه
 6. تست قبل از تحویل و نصب

شایان ذکر است که گروه iranhfc اعلام می نماید که این سرخ کن در کشور چین تولید می شود، هر چند طراحی و سایر موارد تخصصی آن در کشور آمریکا صورت گرفته است ولی تولید این کالا در کشور چین صورت می پذیرد و لذا این گروه هیچ گاه سرخ کن مرغ هنی پنی تولید شده در کشور آمریکا را وارد کشور ننموده است.

اگر بخواهیم بیشتر به تشریح مشخصات این دستگاه بپردازیم، می توانیم بگوییم که در هر پخت که بین ۱۴ تا ۱۷ دقیقه طول می کشد این دستگاه قادر است ۴ عدد مرغ که معادل چهار هد مرغ هست را پخت نماید. همانطور که می دانید در تهیه مرغ سوخاری مرغ ها را به ۸ تکه تقسیم می نمایند و هر هشت تکه را که شامل دو عدد ران، دو عدد بالا ران، دو عدد سینه و دو عدد بال و کتف می باشد یک هد می نماند. البته گاها مشاهده میشود برخی از اپراتورها در ساعت های شلوغ پنج هد را در دستگاه قرار می دهند که باعث افت کیفیت پخت می گردند.

سرخ کن هنی پنی

خدمات پس از فروش سرخ کن های مرغ سوخاری هنی پنی بسیار حائز اهمیت می باشد. از مشکلاتی که برای این سرخ کن به وجود می آید میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

چکه کردن روغن از کنار پمپ هنی پنی : این مشکل به دلیل جابجایی و حرکت صورت می پذیرد که باید مهره قبل از پمپ را سفت کرد.
پمپ روغ دستگاه سرخ کن هنی پنی روغن را خوب بالا نمی کشد: دلیل این مهم سرد بودن روغن می تواند باشد یا اتصالات خوب سفت نشده اند و از درز ها هوا می کشد.

دستگاه سرخ کن هنی پنی خوب مرغ را نمی پزد: دلیل آن تنظیم نبودن هوا و گاز دستگاه می باشد.

گروه iranhfc متخصص در تعمیر و نگهداری تجهیزات فست فود مخصوصا دستگاه سرخ کن مرغ هنی پنی می باشد که مشتریان گرامی با بهره گیری از مشاوران خبره iranhfc (گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ) می توانند به اطلاعات بیشتری از این دستگاه دسترسی یابند.

گروه تخصصی راه اندازی فست فود،کافی شاپ،رستوران ملل،رستورانهای سرو غذای سالم و هتل iranhfc پیشرو و نوآور در ارائه خدمات نوین در عرصه صنعت غذا.

 


 

طرز تهیه ی مرغ سوخاری با دستگاه هنی پنی 

  دیدگاهتان را بنویسید

  منو