هود و سانتریفیوژ

فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

یکی از مهمترین فاکتورها در تجهیز فست فود یا رستوران  طراحی و نصب هود و سانتریفیوژ می باشد.اصولا هود ها را به فاکتورهای زیر می توان تقسیم کرد:

  • تک جداره یا دو جداره
  • نوع فیلتر

البته مواردی همچون شیر تخلیه و چراغ داخلی عموما در هو دها نصب می شود.استفاده از هودهای دوجداره عموما در فست فودهای حرفه استفاده می شود،که برای سیستم مکش و دمش همزمان طراحی شده اند.
فیلترهای موجود در بازار به دو دسته زنبوری و s تقسیم می شوند.
در مورد سانتریفیوژ با توجه به حجم حرارتی موجود و ارتفاع کانال خروجی باید تصمیم حرفه ای گرفته شود.
هود یکی از بزرگترین اجزای آشپزخانه های صنعتی می باشد، هر چقدر این دستگاه زیبا و تمیز باشد شما از آشپزخانه زیباتری برخوردار خواهید بود. حتما از هودهای استیل استفاده نمایید، گاها برای کاهش هزینه ها در برخی از فست فودها در مرحله تجهیز از هودهایی با جنس گالوانیزه استفاده می نمایند که اصلا مناسب حال یک فست فود حرفه ای نیست و به سادگی استیل شسته و تمیز نمی شود.
هود ها را می توان به دو دسته خشک و چربی گیر دار تقسیم کرد، زیرا کار هودها متفاوت است، یعنی هود فر پیتزا با هود سرخ کن سیب زمینی متفاوت است، وظیفه هود فر پیتزا تخلیه حرارت می باشد لذا نیازمند فیلتر های چربی گیر نمی باشد، اما در هود سرخ کن سیب زمینی در صورتی که چربی گیر نباشد شما با مشکلات زیادی رو برو خواهید شد، از جمله اینکه توان سانترفیوژ شما پایین می آید.
گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپ
تهیه شده توسط گروه iranhfc
iranhfc

Main Menu