پلان فست فود

پلان فست فود ، انواع پلان فست فود , ‌پلان های فست فود , روش های طراحی پلان فست فود ، نقشه فست فود ، نقشه فست فود های مختلف ، نقشه های فست فود ، تقسیم بندی پلان فست فود ، فضادر پلان فست فود ،

پلان فست فود

انواع پلان فست فود

پلان فست مناسب و استداندارد برای مشتریان یک فست فود نتایج مختلفی از رضایت بخشی را فراهم می آورد که در این مقاله به شرح و توضیح نکات مختلف در طراحی پلان فست فود با استاندارد های بنیادی می پردازیم که بیشترین رضایت ممکن را برای مشتریان در حین استفاده از امکانات مختلف فست فود شما به همراه داشته باشند . همراه ما باشید .

 

پلان فست فود

در طراحی و نقشه کشی برای هر ساختمان باید به نکات و استانداردهای خاصی توجه شود. طراحی نقشه فست فود نیز از این قانون مستثنی نیست و باید معیارهای خاص در زمینه طراحی فست فود رعایت شوند. در مورد استانداردهای طراحی فست فود پیش از این مطالبی در اختیار شما قرار داده ایم و در این مطلب می خواهیم چند نمونه نقشه و پلانهای فست فود را که با رعایت همان ویژگی ها طراحی شده اند را در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از این پلان ها می توانید برای طراحی فست فود ایده های خوبی کسب کنید.

پلان فست فود

پلان فست فود

پلان فست فود

پلان فست فود

در چیدمان فست فود از انواع مختلفی از میز و صندلی ها می توان استفاده کرد. صندلی های تک نفره، صندلی های سرویس دهی سریع، میزهای دو نفره و بیش تر و حتی مبل های راحت و میزهای جلوی آن ها برای مشتریانی که می خواهند مدت زمان بیش تری در فست فود باشند. در زیر یکی از همین نمونه ها را می بینید.

پلان فست فود

پلان فست فود

در پلان زیر نیز یک فس تفود دیگر را می بینید. در این پلان سعی شده قسمت های مختلف در پلان مشخص شوند تا بتوانید تصور بهتری نسبت به فضا داشته باشید. این فست فود فضایی نیز در طبقه دمو دارد که در پلان می توانید آن را ببینید.

پلان فست فود

پلان فست فود

پلان زیر نیز مربوط به فست فود دیگری است که با توجه به فضایی که موجود است از انواع چیدمان ها در سالن اصلی بهره گرفته است.

fast food restaurant floor plan New 53 best cafe images on Pinterest

و همین طور چند نمونه دیگر را در زیر مشاهده می کنید.

fast food restaurant floor plan Best of F PLAN – RESTAURANTS Pinterest

fast food restaurant floor plan Elegant 19 Unique Fast Food Restaurant Floor Plan

fast food restaurant floor plan Fresh 19 Unique Fast Food Restaurant Floor Plan

در نمونه های زیر طراحی های ساده تری را برای شما آورده ایم.

fast food restaurant floor plan Beautiful 98 Pizza Restaurant Floor Plan The Moose Head Inn Kenose Lake SK

نوع فضا بندی و تقسیم فضایی که در اختیار دارید در کارایی بهتر فست فود شما نقش مهمی دارد. باید فضای کلی را طوری تقسیم کنید که مشتریان و کارکنان شما راحت باشند.

fast food restaurant floor plan Fresh Re mendations Shop House Plans Unique Shop Houses Floor Plans Home

fast food restaurant floor plan Best of E S Modern Japanese Fast Food Restaurant projects

fast food restaurant floor plan Best of Restaurant Floor Plans Luxury Restaurant Floor Plan Examples House

بهتر است طراحی مکان نشستن مشتریان و چینش میز و صندلی ها به صورتی انجام گردد که رفت و آمد به راحتی انجام شود. محل سرویس دهی و پرداخت نیز تا حد ممکن باید در جایی باشد که فاصله مناسبی با مکان نشستن مشتریان رعایت گردد. محل سرویس دهی و هم چنین مکان پرداخت صورت حساب مکان های پر رفت و آمدی هستند و به همین دلیل در هنگام طراحی نقشه باید دقت لازم نسبت به محل قرارگیری آن ها به کار گرفته شود.

fast food restaurant floor plan Unique Small Restaurant Floor Plan Design Homes Zone Small mercial

fast food restaurant floor plan Awesome 19 Unique Fast Food Restaurant Floor Plan

نمونه های زیر برای بهتر نشان دادن فضا به صورت رنگی هستند.

fast food restaurant floor plan Best of Fast Food Restaurant Prototype

fast food restaurant floor plan Elegant 53 best cafe images on Pinterest

به طور کلی با توجه به مهم بودن نوع نقشه و طراحی فضای فست فود و دقتی که باید در مورد تمامی موارد در این زمینه انجام شود، بهتر است ای نکار توسط متخصصان و افراد با تجربه صورت گیرد. شما می توانید نظر چند مشاور را در این زیمنه جویا شوید. شاید این بخش از کار کمی زمان گیر باشد و شاید حتی ناچار باشد هزینه هایی را نیز متقبل شوید، ولی در نهایت می توانید مطمئن شوید که از فضایی که برای فست فود خود در نظر گرفته اید، بهترین استفاده را خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه