فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

چرا IRANHFC ؟

با توجه به رشد روز افزون صنعت غذا مخصوصا صنعت رستورانداری، گروه های مختلفی به ارائه خدمات در این حوزه می پردازند. اگر شما هم جزء کسانی باشید که قصد راه اندازی فست فود را  داشته باشید قطعا با این گروه ها آشنا خواهید شد. در این میان یکی از گروه هایی که اقدام به ارائه خدمات راه اندازی در حوزه فست فود و رستوران می نماید، گروه تخصصی iranhfc  می باشد. ما در این مطلب قصد داریم به زوایای مختلف کار با گروه iranhfc بپردازیم.
iranhfc
گروه iranhfc  با تکیه بر دوبخش فیزیکی و دانایی در صنعت رستوران و فست فود اقدام به ارائه خدمات می نماید. که در مطلب زیر به کلیات این بخش ها اشاره خواهیم نمود.
بخش فیزیکی گروه IRANHFC
واردات تجهیزات آشپزخانه: گروه iranhfc  جزء معدود وارد کنندگان تجهیزات آشپزخانه می باشد. با توجه به اینکه واردات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در حوزه فست فود و رستوران بسیار تخصصی بوده این گروه جزء معدود کسانی است که اقدام به واردات تجهیزات آشپزخانه نموده است.
خدمات پس از فروش گروه iranhfc: با توجه به تحریم های ناجوانمردانه در حق کشور عزیزمان ایران که سبب گردیده است خدمات پس از فروش برای ایرانیان عزیز در داخل کشور از سوی کمپانی های مطرح خارجی حذف گردد، لذا به عنایت الهی و با همت مهندس حسینی و تیم فنی ایشان این خدمات به مشتریان عزیز در داخل کشور با کیفیتی فراتر از شرکت های خارجی و قیمتی بسیار منصفانه تر ارائه می گردد.
پیوستگی خدمات: یکی از ویژگی های خدمات گروه iranhfc  انجام پروژه به صورت کامل درون این گروه و بدون برون سپاری می باشد. این گروه از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه را به صورت کامل انجام داده و مشتریان در هیچ بخشی احساس نیاز نمی نمایند.
تجربه راه اندازی و مشاوره به صدها فست فود و برند داخلی: قطعا گروه iranhfc  جزء با تجربه ترین گروه های راه اندازی فست فود و رستوران می باشد که تجربه ایشان قابل ستایش و تحسین می باشد.
انجام دکوراسیون فست فودها: گروه iranhfc  با طراحی و اجرای دکوراسیون فست فودهای معتبر و فرودگاه امام خمینی تجربه ای بسیار با ارزش در این حوزه داشته و با توجه به تخصصی بودن این فرآیند در گروه iranhfc  می توان انتظار پروژه ای با ارزش و زیبا را از این گروه داشت.
سیستم آموزشی مدرن: شما در مواجهه با گروه iranhfc  با متخصصان حرفه ای این کسب و کار آشنا خواهید شد که در مقوله آموزش دارای سبک و نظر می باشند. و با استفاده از سیستم های پیشرفته اقدام به ارائه خدمات آموزش می نمایند.
iranhfc
بخش دانایی گروهiranhfc
شروع با  business plan: شروع خدمات در گروه iranhfc  با تهیه یک طرح توجیهی کامل به همراه استراتژی و الزامات آن می باشد. شما در این مرحله با حجم سرمایه مورد نیاز برای شروع این کار و همچنین نیازهای پرسنلی فضا و ریزترین بخش ها آشنا خواهید شد.
ادامه با msp : بعد از تعریف پروژه گروه اقدام به wbs  نموده و کل فرایند را در یک گانت تهیه نموده تا مرحله به مرحله راه اندازی فست فود با برنامه پیش رود.
برندینگ: یکی از چرایی های گروه iranhfc  تاکید این گروه بر برنامه های برندینگ و خلق ثروت های مجازی می باشد.
هر چند در بازار حال حاضر رقبا نامهربانی های ویژه ای با گروه iranhfc  داشته ولی مشتریان در انتها راضی و خشنود خواهند بود. ما به عنوان یک گروه دانش بنیان امیدواریم که بتوانیم کمی و کاستی های موجود در این صنعت را پوشش داده و باری دیگر نام ایران را بر بلندای افتخار این سرزمین جاری نماییم.

منو