فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

چگونه برای رستوران خود سرویس سفارش غذا راه اندازی کنید؟

تهیه غذا  و سرویس سفارش غذا دو بخش در حال رشد صنعت غذا به شمار می آیند که تنها در آمریکا ۷۰ میلیون دلار فروش دارند.
همچنین آمار نشان می دهد این درآمد تا سال ۲۰۲۰ به ۷۵ میلیون دلار خواهد رسید.
همچنین پیش بینی می شود سرویس سفارش غذا توسط شخص ثالث تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۴۰ درصد سرویس سفارش غذا را به خود اختصاص دهد. اگر در فکر راه اندازی رستوران یا راه اندازی فست فود هستید باید در مورد نحوه راه اندازی سیستم سفارش غذا هم تصمیم بگیرید.
برای شما مناسب تر است تیم خودتان را برای سرویس سفارش غذا تشکیل دهید یا از یک شرکت ثالت سیستم سفارش غذا دریافت کنید؟
اگر می خواهید در این خصوص بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

سرویس سفارش غذا چطور بر صنعت غذا تاثیر می گذارد؟

چرا سرویس سفارش غذا به صورت آنلاین در بین مصرف کنندگان انقدر محبوب است؟ شاید یکی از مهمترین دلایل آن سادگی دسترسی این روش باشد که به مصرف کنندگان اجازه می دهد در منزل و محل کار بدون نیاز به ترک محل غذا تهیه کنند.

سرویس سفارش غذا توسط موبایل

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته سیستمسفارش غذا توسط شخص ثالث به سرعت در حال رشد است و تاثیر مثبتی بر صنعت غذا خواهد داشت.
همچنین کارشناسان معتقدند امتناع از تحویل سریع بر صنعت رستوران تاثیر منفی خواهد گذاشت.
سرویس سفارش غذا به سرعت محبوبیت می یابد به نحوی که غیر از پیتزا به غذاهای چینی هم راه پیدا کرده است.
تحقیقات در آمریکا نشان داده ۲۰ درصد مردم علاقه دارند فست فود را از طریق سرویس سفارش غذا به صورت آنلاین خریداری کنند، درحالیکه هنوز برای برخی نگرانی از سرد شدن غذاها هنگام تحویل وجود دارد.

چرا رستوران ها باید سرویس سفارش غذا راه اندازی کنند؟

اگر در پی گسترش کسب و کارتان هستید و افزایش فروش برای شما مهم است باید سرویس سفارش غذا راه اندازی کنید.
سیستم سفارش غذا  نام تجاری شما را مطرح می کند و ممکن است کسانی که تا به حال نام رستوران شمارا هم نشنیده اند از آن مطلع سازد.
به این ترتیب به مشتریان جدید دست خواهید یافت.
اما پیش از راه اندازی رستوران یا راه اندازی فست فود باید از خودتان بپرسید سیستم سفارش غذا برای کسب و کار شما کار می کند یا نه؟
همچنین اگر امکان نگهداری صحیح غذا و تحویل مناسب آن وجود نداشته باشد راه اندازی سرویس سفارش غذا ممکن است برای شما تاثیر عکس داشته باشد.آخرین چیزی که کسب و کار شما به آن نیاز دارد تحویل غذای سرد و از قیافه افتاده به مشتریان است.

استفاده از سرویس سفارش غذا برای جذب مشتریان هزاره

راه اندازی شیوه های نوین سیستم سفارش غذا بهترین راهکار برای جذب نسل هزاره و مشتریان نسل   (y) است. این افراد که در سنین ۱۸ تا ۳۴ سال هستند و در آمریکا حدود ۷۵ میلیون نفر هستند از علاقه مندان فناوری و تکنولوژی های نوین هستند که علایق وسلایق آن ها را هنگام راه اندازی فست فود و راه اندازی رستوران باید در نظر داشته باشید.
یکی از ویژگی های این نسل عدم وفاداری است بنابراین اگر درفکر راه اندازی سیستم سفارش غذا هستید از امضای قرارداد های انحصاری خودداری کنید. این نسل همواره در پی کسب تجربه های جدید هستند و به همین دلیل به استفاده از خدمات یک سرویس سفارش غذا رضایت نمی دهند بنابراین شما باید امکان استفاده از سرویس سفارش غذاهای مختلف را برای آن ها فراهم کنید.

منو