کسب و کار رستوران فست فود

فروشگاه تجهیزات راه‌اندازی فست‌فود، کافی‌شاپ و رستوران

کسب و کار رستوران فست فود

هر کسب و کار جدیدی باید با یک برنامه ریزی و طرح خوب شروع شود و راه اندازی فست فود نیز از این قائده مستثنی نیست. برای راه اندازی یک رستوران فست فود یک برنامه ی راه اندازی دقیق و خوب که در آن جزئیات کار تمام مراحل مشخص است نیاز می باشد.

در برنامه ریزی و طرح ریزی اولیه راه اندازی یک رستوران فست فود تمام نکاتی که باید برای رسیدن به موفقیت در نظر گرفته شود و تمام مراحلی که از زمان سرمایه گذاری و شروع کار تا زمان رسیدن به سود آوری باید انجام شود مورد بررسی قرار می گیرد.

به طور کلی تخمین کلیه هزینه های ثابت و متغیر، طراحی دکوراسیون و مبلمان و کانتر، طراحی آشپزخانه و جا نمایی تجهیزات، طراحی منو، اموزش سیاست های استخدامی، آموزش مدیران و پرسنل، مانیتورینگ رقبا، مشاوره تبلیغات و بازاریابی، برند سازی، ارائه تکنیک ها و ایده های منحصر به فرد، اجرای برنامه افتتاحیه از جمله خدماتی هستند که مشاوران راه اندازی رستوران در طرح اولیه و برنامه ریزی انجام می دهند.

 

مهندس عباس حسینی۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷،راه اندازی فست فود،رستوران | کسب و کار رستوران فست فود

کسب و کار رستوران فست فود

 

در طرح اولیه راه اندازی فست فود سرمایه اولیه و تمام هزینه های در انتظار توسط متخصصان تخمین زده می شود که برخی از هزینه ها هزینه ثابت اولیه هستند و برخی از هزینه ها متغیر می باشند که ماهانه و یا سالانه و یا چند ماه یک بار رخ می دهند.

و همچنین تاریخ سر به سری که در راه اندازی هر کسب و کار جدیدی اهمیت دارد نیز توسط متخصصان تخمین زده می شود و پیش بینی درآمد برای سه الی پنج سال اولیه نیز انجام می گیرد.

طراحی دکوراسیون نیز در طرح اولیه راه اندازی،به صورت سه بعدی و طبق سلیقه صاحب رستوران و به طور حرفه ای و با برآورد هزینه و برآورد زمان دقیق اجرای پروژه انجام می شود. طراحی آشپزخانه صنعتی و چیدمان تجهیزات نیز اصولی دارد که حتما باید توسط متخصصان در این زمینه انجام شود و مشاوران راه اندازی رستوران در طرح اولیه، طراحی اصولی آشپزخانه را با توجه و به فضای محیط و تجهیزات مورد نیاز انجام می دهند.

 

و همچنین تبلیغات و بازاریابی که روش های مختلفی دارد و امروزه نقش مهمی در فروش و افزایش مشتری دارد، به واسطه متخصصان به بهترین نحو ممکن انجام می شود و جز برنامه های راه اندازی فست فود می باشد.

با کمک مشاوران راه اندازی فست فود و داشتن طرح و برنامه دقیق و حرفه ای می توان یک فست فود موفق راه اندازی کرد.

Main Menu