فست فود بی نظیر در کشورهای مختلف

فست فود بی نظیر هر کشوری خاص همان کشور است حتی اگر برند ارائه دهنه آن ها یکی باشد. امروزه فست فود در سراسر جهان طرفداران خاص خودش را دارد. علاوه بر فست فودهای شناخته شده که در همه جا و در همه فست فودها می توان آن ها را سفارش داد، فست فودهایی هم هستند که تنها در مناطق و کشورهای خاصی پیدا می شوند. فست فودها در کشورهای مختلف برای آن که بتوانند جوابگوی سلایق و ذائقه های مختلف مردم آن منطقه باشند در نوع تهیه و مواد اولیه غذاها تغییراتی به وجود می آورند که باعث می شود طعم جدیدی ایجاد شود. ما در این مطلب به فست فودهایی اشاره می کنیم که تنها در کشورهای خاصی می توان آن ها را پیدا کرد. اگر شما نیز در زمینه فست فود فعالیت می کنید می توانید با اضافه کردن این غذاها به منوی خود مشتریان جدیدی را جذب کنید.

پیتزای Crown Crust در فست فود Pizza Hut

iranhfc

مکان: خاورمیانه

نوع غذا: در این فست فود انواع پیتزا سرو می شود. در این پیتزا علاوه بر مواد پیتزا، چیز برگرهای کوچک، تکه های مرغ و هات داگ هم وجود دارد.

همبرگر Kuro Ninja در فست فود Burger King

iranhfc

مکان: ژاپن

نوع غذا: این نوع همبرگر یکی از فست فودهایی است که طرفداران بسیاری در ژاپن دارد. نان همبرگر با استفاده از رنگ حاصل از گیاه بامبو سیاه شده است. در میان نان یک تکه دراز بیکن، کاهو، پیاز و دیگر مخلفات وجود دارد.

دسر بلو بری (Blueberry Patbingsu) در فست فود KFC

iranhfc

مکان: کره

نوع غذا: این دسر در منوی تابسیتان این فست فود وجود دارد و از بلوبری یخ زده، شربت بلوبری و بستنی تهیه می شود.

McArabia در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: کشورهای عربی و پاکستان

نوع غذا: دو تکه همبرگر مرغ کباب شده، همراه با کاهو، گوجه، پیاز و سس سیر در داخل نان همبرگر.

ناگت پنیری با طعم چیلی در فست فود Burger King

iranhfc

مکان: استرالیا

نوع غذا: این ناگت ها در اندازه های کوچک و لقمه ای تهیه می شوند و در آن ها با پنیر و نوع خاصی از فلفل سبز مکزیکی پر می شود. این ناگت ها را در پرس های 6، 9 و 20 تایی سرو می کنند.

بیریتزا (Birizza) در فست فود Pizza Hut

iranhfc

مکان: هند

نوع غذا: این نوعی پیتزا است که با غذای هندی بریانی ترکیب شده است. بریانتی نوعی غذای هندی است که با برنج، گوشت و سبزیجات تهیه می شود.

هات داگ در فست فود Burger King

iranhfc

مکان: ژاپن

نوع غذا: برگر کینک سه نوع هات داگ را در ژاپن عرضه می کند. هات داگ پنیری، هات داگ کلاسیک و هات داگ با سس بلونز (Bolognese). هات داگ پنیری با لایه ای از پنیر آب شده، هات داگ کلاسیک با سس کچاپ و سس خردل و هات داگ بلونز با سس بلونز به مشتریان عرضه می شود.

ساندویچ Rosti Brekkie در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: استرالیا و نیوزلند

نوع غذا: این ساندویچ حاوی بیکن، تخم مرغ نیمرو، یک ورقه پنیر و سیب زمینی کبابی است. این ساندویچ با نان تورتیلا تهیه می شود.

پای کاسترد در فست فود Domino

iranhfc

مکان: ژاپن

نوع غذا: نان های پیتزا در حالی که از دسر کاسترد پر شده اند پخته می شوند و روس آن ها نیز پودر قند می ریزند.

اِبی برگر در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: ژاپن، سنگاپور و دیگر کشورهای آسیایی

نوع غذا: این ساندویچ نوعی همبرگر بسیار ترد و سوخاری است که از میگو تهیه می شود و همراه با کاهو و سس تند در میان نان همبرگر قرار می گیرد. این ساندویچ در ژاپن به Ebi Filet-O معروف است.

چیزبرگر فوق بلند در فست فود Burger King

iranhfc

مکان: آلمان، استرالیا و هلند

نوع غذا: در این ساندویچ سه عدد همبرگر با پینر چدار آب شده، سس چیلی و سس فلفل مکزیکی وجود دارد. این ساندویچ با نانی بلندتر از نان های همبرگر معمولی تهیه می شود.

همبگر پرادویه و پنیر در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: هند

نوع غذا: این همبرگر از پنیر تهیه می شود و همراه با سس تنوری، کلم قرمز و کاهو در نان های همبرگر کنجد دار سرو می شود.

تارت تخم مرغ در فست فود KFC

iranhfc

مکان: سنگاپور

نوع غذا: در این تارت تخم مرغ در نان تارت پخته می شود. دسری که با این غذا سرو می شود تنوع زیادی دارد و شامل انبه، هلو، لوبیا قرمز، نارگیل و پنیر است.

همبرگر سامورایی در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: کشورهای آسیایی

نوع غذا: این همبرگر را می توان با مرغ یا گوشت تهیه نمود. این همبرگر همراه با سس دودی، سس مایونز و کاهو در نان همبرگر قرار داده می شود.

توپک های چای سبز و لوبیا قرمز در فست فود Dunkin‘ Donuts

iranhfc

مکان: کره

نوع غذا: این توپک های خوش مزه با طعم چای سبز با لوبیا قرمز پخته شده پر می شوند. دیگر انواع آن ها نیز با شکلات تهیه می شوند.

تارو پای در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی

نوع غذا: تارو را معمولا از سیب زمینی تهیه می کنند. درون آن نیز از گیاهان خاصی که در مناطق اطراف اقیانوس رشد می کنند و بنفش رنگ هستند، پر می شود.

هات داگ با گوشت کبابی مخصوص کره ای در فست فود Dunkin‘ Donuts

مکان: کره

نوع غذا: برای تهیه این ساندویچ گوشت گوساله را بعد از طعم دار کردن با ادویه های مخصوص کباب می کنند. گوشت را همراه با سس باربیکیو و فلفل مکزیکی و پنیر آب شده در نان قرار می دهندو سرو می کنند.

ساندویچ بیکن در فست فود McDonald’s

iranhfc

مکان: انگلیس

نوع غذا: در این ساندویچ بیکن مخصوص که از گوشت گاوهای گیاهخوار تهیه شده است بدون هیچ گونه افزودنی و سس در میان نان ساندویچ قرار می گیرد و سرو می گردد.


دانستنی های فست فود

دیدگاهتان را بنویسید

منوی فروشگاه