راه اندازی فست فود، راه اندازی کافی شاپ و راه اندازی رستوران

راه اندازی فست فود، راه اندازی کافی شاپ و راه اندازی رستوران

گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران حسینی (IRANHFC) پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه ای در صنعت غذا و فست فود می‌باشد.

راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوان

گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران حسینی (IRANHFC)گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران حسینی (IRANHFC)

با توجه به رقابتی شدن صنعت غذا مخصوصا در صنعت رستورانداری، و همچنین بالا بودن هزینه راه اندازی فست فود و یا رستوران که گاها به چند صد میلیون تومان می رسد و حاشیه سود این کسب و کار که باعث گردیده است افراد غیر متخصص نیز وارد این کسب و کار گردند، نیاز مبرم و حیاتی به مشاوره در این کسب و کار احساس می گردد. گروه iranhfc  با توان بالای مشاوره و اجرا می تواند به طور چشمگیری ریسک سرمایه گذاری شما را پایین آورده و ضریب احتمال موفقیت را در پروژه شما بالاتر برده و در حقیقت بیمه ای مطمئن برای سرمایه گذاری شما باشد. گاها برخی از افراد با ایده های بسیار خلاقانه که شاید در برخی از فست فودها یا رستوران ها نیز اجرا می گردد تصمیم به راه اندازی فست فود یا رستوران خود می گیرند، اما قافل از اینکه تفاوت در هر مجموعه یا به طور شفاف تر per case بودن هر راه اندازی غیر قابل انکار و چشم پوشیست، لذا اهمیت خدمات در این حوزه غیر قابل انکار می باشد. خدمات گسترده این گروه در حوزه راه اندازی و تجهیز فست فود، رستوران و کافی شاپ ارائه می گردد.

 

راه اندازی فست فود راه اندازی کافی شاپ راه اندازی رستوان

راه اندازی فست فود راه اندازی کافی شاپ راه اندازی رستوان

راه اندازی فرآیندی است جامع و کامل در راستاری استارت یک کسب و کار، که در صنعت رستوران غالبا شامل مطالعات مقدماتی، دکوراسیون، تجهیزات، آموزش و بازاریابی می باشد. اهمیت پیوستگی طرح از ابتدای پروژه تا به انتها یکی از فاکتورهای مهم و کلیدی در هر راه اندازی می باشد، گاها مجموعه هایی خواهید دید که بدون در نظر گرفتن پیوستگی از اجزای ناهمگونی تشکیل شده اند. گروه iranhfc  با ارائه خدمات جامع و کامل که درون مجموعه صورت می گیرد به نیازهای اساسی سرمایه گذاران در این حوزه پاسخ داده و لذا کمبودها و کاستی ها را در این حوزه پوشش داده است. یکی از مهمترین دلایل شکست فست فود ها و رستوران ها را جدای از استراتژی نا مناسب آنها می توان در عدم دریافت مشاوره های صحیح که گاها توسط افراد فاقد شرایط ارائه می گردد ببینید.شما می توانید همه روزه برای دریافت اطلاعات از خدمات گروه iranhfc  به دفتر مرکزی این گروه مراجعه نمایید.

تجهیزات فست فود، کافی شاپ و رستوان

تجهیزات فست فود راه اندازی کافی شاپ راه اندازی رستوان

در زمان راه اندازی فست فود سرمایه گذاران اقدام به خرید ماشین آلات و تجهیزات برای رستوران یا فست فود خود می نمایند، که این مهم همواره با آنها تا زمان پایان فعالیتشان ادامه دارد. بدین ترتیب بدیهی است که باید دقت لازم را در این حوزه داشته باشند تا بتوانند خرید بهتر و موفق تری را داشته باشند. با توجه به کمبود اطلاعات در این حوزه و آگاهی کم مشتریان می توان این مورد را یکی از چالشی ترین حوزه های این صنعت برشمرد. مشاوره های دقیق و نت گروه iranhfc در این زمینه که با  گارانتی مشاوره همراه می باشد می تواند خیال شما را از این بابت راحت نماید. شایان ذکر است این گروه با واردات مستقیم تجهیزات آشپزخانه از کشورهای مبدا و ارائه گارانتی ۱۵ ماه و قیمت رقابتی در بازار این امکان و امنیت خاطر را برای سرمایه گذاران در این حوزه ایجاد نموده است.

دکوراسیون فست فود، کافی شاپ و رستوران

دکوراسیون فست فود راه اندازی کافی شاپ راه اندازی رستوان

امروزه دکوراسیون یکی از آیتم های قابل سنجش و مقایسه ای در رستورانها و فست فود ها شده است. گاها مشاهده می گردد که یک  دکوراسیون برتر می تواند انتخاب مشتریان را برای مراجع به یک فست فود یا رستوران عوض کند. لذا پیشنهاد می گردد در مرحله راه اندازی فست فود یا رستوران خود از افکت های خلاقانه استفاده نمایید. البته برای آن دسته از دوستانی که از مغازه های استیجاری استفاده می نمایند این مهم اهمیت دو چندانی پیدا می کند، زیر به طور مشخص نمی توان در مورد مدت زمان حضور این دسته از سرمایه گذاران در محل مورد اجاره صحبت نمود، ولی مدیریت ریسک در سرمایه گذاری برای این دسته از دوستان اهمیت دو چندانی پیدا می کند.