گروه تجهیز و راه اندازی فست فود حسینی (IRANHFC)

گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC توسط مهندس عباس حسینی سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای در صنعت فست فود و رستوران تاسیس شد.

مشاوره و آموزش راه اندازی فست فود، سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار در صنعت فست فود، فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، پشتیبانی و تأمین مواد اولیه، طراحی دکوراسیون داخلی فست فود، طراحی منوی غذا و تعیین ارزش غذایی، برندسازی و واگذاری نمایندگی فست فودهای زنجیره‌ای، از جمله خدمات IRANHFC است. IRANHFC، با ارائه خدمات نوین در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و سال‌ها تجربه، صفر تا صد پروژه‌های راه اندازی فست فود را برعهده می‌گیرد و با راه اندازی فست فود با بالاترین سطح کیفی به موفقیت هرچه بیشتر می‌اندیشد.

تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

دفتر مرکزی:

تهران، سه‌راه ضرابخانه، خ پاسداران، دشتستان پنجم، پ ۲۸، ط ۳.

انبار و کارخانه:

شهریار، سه‌راه آدران، روبروی شهرک صنعتی، خ صنعت یک، پ ۲۹.

فهرست خدمات

گروه IRANHFC ارائه دهنده خدمات تخصصی در صنعت فست فود و رستوران

خدمات مشاوره

صنعت فست فود، کسب و کاری مدرن است و با شیوه‌های سنتی نمی‌توان آن را مدیریت کرد. مارکتینگ، برندینگ، کنترل کیفیت و مدیریت سیستماتیک نیازمند برنامه‌های خاص است که توسط کارشناسان خبره انجام می‌شود.

راه اندازی فست فود

راه‌اندازی فست فود، شامل مطالعات مقدماتی، دکوراسیون، تجهیزات، آموزش و بازاریابی است. از مهمترین خدمات گروه در راه اندازی فست فود، برای سرمایه گذاران، تهیه نقشه راه همراه با برآورد هزینه، زمان اجرا و … از ابتدا تا انتها است.

تجهیزات فست فود

خرید تجهیزات، از موارد مهم در راه اندازی فست فود و رستوران است، تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید مناسب با نیاز بوده و توانایی پاسخگویی در اوج فروش را داشته و در عین حال نیز هزینه آن توجیح اقتصادی داشته باشد.

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون فست فود، آیتم کلیدی در جذب مشتری است. دکوراسیون به دو بخش طراحی و اجرا تقسیم می‌شود. همچنین فست فود نیز به آشپزخانه و سالن تقسیم می‌شود البته برخی دارای محیط خارجی برای نشستن یا روف گاردن هستند.

آموزش فست فود

کلاس آموزش فست فود شامل رسپی (دستور غذای) فست فودی، نگهداری و آماده سازی مواد اولیه، استفاده از تجهیزات آشپزخانه فست فود در پخت غذا و نحوه سرو غذاهای منوی فست فود در محیط شبیه‌سازی شده.

پشتیبانی و مواد اولیه

از دلایل شکست فست فودها به خصوص در اوایل فعالیت، نبود خدمات پشتیبان است. IRANHFC با ارائه خدمات پشتیبانی و تامین مواد اولیه، حامی و پشتیبان فست فودهای طرف قرارداد است.

مهندس عباس حسینی

مدیر و موسس گروه، مدرس فست فود، مشاور و مجری راه اندازی فست فود

عباس حسینی، پس از سال‌ها فعالیت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و کافی‌شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود (IRANHFC) را تأسیس کرد.

  • لیسانس صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت از دانشگاه شهید بهشتی.
  • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی.
  • مدارک دوره‌های حرفه‌ای و بین‌المللی زیر نظر اساتید به نام دنیا.
  • طراح رسپی و مدیر پروژه‌های فود کورت.

منو